2. Словения отзиви за хотели
  3. Podravje отзиви за ваканционни имоти
Podravje Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Luxury Apartment Villa Černigoj Оценка от отзивите: 10

„Много уютно, модерен интериор, чисто и много близо до стария град, ресторанти и всички забележителности. И не на последно място наистина фантастична закуска“

• Romantic Apartments Sweet Baci Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса! Разположение, обзавеждане, удобство! Гостоприемна домакиня! Благодаря Амина!“

• Apartma FRIGO Оценка от отзивите: 10

„Всичко ми хареса“

• Apartma VAL Оценка от отзивите: 10

„Много чист, просторен апартамент, любезен домакин. В кухнята има всичко необходимо за по дълъг престой. За нас беше удоволствие да бъдем там“

• Hotel CityMap Maribor Оценка от отзивите: 7

„Хотела е на кратко пешеходно разстояние от града, покрай реката. На тихо място с възможност за сигурно паркиране. Приятен хотел.“

• CityApartment-Maribor Оценка от отзивите: 8

„Локацията е чудесна - на пешеходно растояние от най-интересните места в центъра на града! Апартаментът е чист и чудесно оборудва - също и за по-дълъг престой от гледна точка на отопление/охлаждане и кухненски удобства, посуда и т.н. Наличието на паркинг място през улицата е наистина чудесно и от решаващо значение, ако сте със собствен автомобил!“

• Sunrise Home Оценка от отзивите: 10

„Чисто, топло, удобно, уютно. Кухнята е добре оборудвана. Много хубава зимна градина и тераса. Близо до магистрала“

30-те най-добри ваканционни имота в Podravje

въз основа на 24 119 отзива за ваканционни имоти на Booking.com