Χιονοδρομικό Κέντρο Περτουλίου Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Ξενοδοχείο ΜΑΓΚΙΩΣΗ Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί άνθρωποι. Το ξενοδοχείο δένει άριστα με το τοπίο και είναι υπέροχο για διακοπές στο βουνό. Το πρωινό ήταν περιποιημένο και νόστιμο καθώς περιελάμβανε και σπιτικές μαρμελάδες και πίτες. Το τζάκι στο σαλόνι δίπλα στη ρεσεψιόν δημιουργεί ζεστή ατμόσφαιρα και είναι πολύ παρεϊστικο.»

• Ξενοδοχείο Λιγκέρι Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα προσεγμένα στη λεπτομέρεια. Άνετο και πεντακάθαρο δωμάτιο. Πλούσιο πρωινό με χειροποίητες πίτες κ γλυκά. Ευγενέστατοι οικοδεσπότες!»

• Μικρή Άρκτος Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καλή τοποθεσία σε πολύ κεντρικό σημείο παντού με τα πόδια... Ευγενικοί όλοι κ εξυπηρετικοί...»

• Villa Ευορέων Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας στην villa ευρεων ήταν υπέροχη. Πρόκειται για μια μεγάλη κατοικία που φιλοξενεί άνετα 12-14 άτομα. Έχει τζάκι και πολύ ωραιο χώρο σαλονιου- κουζίνας για να περάσεις όμορφα το βράδυ σου, καθώς και ωραιο και μεγάλο μπαλκόνι.»

• Ξενοδοχείο Μπάκου Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κεντρικότερο σημείο της Ελάτης, κυριολεκτικά τα πάντα είναι δίπλα σας. Διαθέτει υπόγειο πάρκινγκ, ωραία, ζεστά δωμάτια, άψογο πρωϊνό, μα το σημαντικότερο εξαιρετικούς οικοδεσπότες που μας έκαναν να αισθανθούμε σαν μέλη της οικογένειας τους και μας παρείχαν πληροφορίες για τα πάντα με λίγες και σταράτες κουβέντες. Για την ευρύτερη περιοχή ο όρος "Ελληνικές Άλπεις" τα λέει όλα.»

• Ξενοδοχείο Κόκκινος Βράχος Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όταν όλα πολύ ωραία και η ατμόσφαιρα και το πρωινό καθαρό ξενοδοχείο ήσυχο περιποιημένο και ο κύριος στη υποδοχή ευγενεστατος μας καθοδήγησε με τον καλύτερο τρόπο πολύ ευγενικός»

• Ξενοδοχείο Γιαμανδες Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ όμορφο παραδοσιακό ξενοδοχείο σε ένα παραμυθένιο προορισμό. Πεντακάθαρο δωμάτιο με προσεγμένα παραδοσιακά έπιπλα και πολύ αναπαυτικό στρώμα. Επίσης, η θέση του ξενοδοχείου δίπλα στο πανέμορφο πάρκο της Ελάτης είναι όλα τα λεφτά ! Γενικά προτείνεται σίγουρα ανεπιφύλακτα για όποιον θέλει να επισκεφθεί την περιοχή.»

• Hotel Katafigio Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ ωραίο πρωινό! Όμορφη τοποθεσία! Αρκετά καθαρό!»

• Hotel Papanastasiou Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχα όλα και υπέροχοι άνθρωποι, μας έκαναν να νιώθουμε σαν στο σπίτι μας. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!»

• Ξενοδοχείο Δρυάδες Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το ξενοδοχείο βρίσκεται στην καλύτερη τοποθεσία στο κέντρο του χωριού και το δωμάτιο είχε υπέροχη θέα. Ευγενέστατοι οι ιδιοκτήτες.»

Τα 5 καλύτερα ξενοδοχεία σε Χιονοδρομικό Κέντρο Περτουλίου

βάσει 1.445 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com