2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Peloponez - komentarji o počitniških nastanitvah
Peloponez Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Pantheon Ocena: 9

“Apartma je v neposredni bližini parka in dobrih 15 min hoje do centra mesta.”

• 12 Gods Resort Ocena: 8

“Prijazen gostitelj, zelo lep razgled na Marino in Pilos, zelo blizu centra.”

• Seaty Apartment Ocena: 10

“Lastnik nas je osebno sprejel in nam predal stanovanje. Na naša vprašanja glede mesta Corint nam je z veseljem podal vse informacije, da smo se lažje orientirali glede naših ogledov. Apartma je bil zelo lep in čist z veliko teraso tik ob morju.”

• Diamond Palace Ocena: 9

“Prostoren apartma z mini kuhinjo, balkonom in razgledom na morje.”

• “Super lokacija med oljkami, zelo blizu peščene plaže. Apartma je velik, postelje udobne, kuhinja in miza dovoljšna za veliko družino. Imeli smo možnost pranja oblačil, kar nam je po tednu dni potovanja koristilo. Lastniki pridelujejo izjemno dobro olivno olje, priporočamo.”

• “Vse”

• Epidavros Seascape Ocena: 10

“Všeč nam je bila lokacija- pogled na morje😍 V hladilniku nas je pričakalo najnujnejše za zajtrk.. namazi in toast. Tri različne kave in osnovne začimbe👍 super.. Lep in čist apartma. Sigurno vreden svojega denarja...”

• Ria Apartment Ocena: 10

“Lokacija je lepa, lep razgled, zelo lepa terasa in prostorna.”

• Villa Elea Ocena: 10

“Kot bi prišli domov po dolgi poti: čakala nas je kava, čaj, sladoled. Postelje izjemno udobne in mirna soseska. Zajtrk smo imeli na sončni terasi s pogledom na morje. Nič nam ni manjkalo.”

• “lokacija je streljaj od plaže”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Peloponez

na podlagi 165.792 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com