2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
Pelješac Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Aminess Bellevue Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„všetko“

• Orsan Hotel by Aminess Priemerné hodnotenie: 9

„Krásne prostredie, výhľad na more, veľa zelene, blízkosť mora, bazén, klimatizácia, wifi, dostupnosť do mesta, dostatok a rozmanitosť jedál a nápojov, čistota, veľmi milý personál.“

• Apartmani Pavla Priemerné hodnotenie: 10

„Dobre vybavený apartmán s krásnym výhľadom a skvelou polohou (ešte aj s najkrajším menom:D) Hlavne musíme veľmi vychváliť pána domáceho a pani domácu, ktorí sú veľmi milí, príjemní a ústretoví, ochotní pomôcť s akýmkoľvek problémom. Cítili sme sa tu úžasne, spalo sa nám lepšie ako doma a zostali by sme tu aj navždy:)) Do chorvátska chodíme pravidelne niekoľko krát do roka, vždy na iné miesto, Orebić sme si však absolútne zamilovali. Pelješac a okolie je nádherné, je tu mnoho miest na výlety, kúpanie aj turistiku a určite sa sem vrátime. Rozhodne odporúčame Orebić a Apartmani Pavla:) Hvala vam za sve i vidimo se ♡“

• Villa Anica with seaview Priemerné hodnotenie: 7

„Krásny výhľad, pekná nová kúpeľňa a 2 spálne.“

• Apartments Villa Iva Priemerné hodnotenie: 9

„Výborná poloha, milí hostitelia, môžem len odporučiť“

• Hotel Faraon Priemerné hodnotenie: 8

„Skvelá poloha, príjemné prostredie, kľudnejšie a menšie letovisko, no blízko všade, hotel je pekne osadený a situovaný hneď pri pláži. Jednoduchšie zariadenie izieb, no dostatočne vybavené a hlavne čisté. Strava chutná, rôznorodá a dostatok, rovnako ako aj nápoje. Ústretový a milý personál. Možnosť ubytovania so psíkom. Bezplatné parkovanie.“

• Apartments Pavla Priemerné hodnotenie: 9

„Výborná lokalita hneď pri mori. Pekná terasa s lehatkami dostupna pre všetky apartmány.“

• Apartments Nal Biskup Priemerné hodnotenie: 10

„Tiche prostredie.Sukromie na plazi ktora je hned pri dome.Odporucam pre rodiny z detmi.Domaca velmi mila a ochotna.“

• Aminess Casa Bellevue Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie určite nezodpovedá štyrom hviezdičkám, prižmúrili sme oči, ale lokalita, pláž a strava boli vynikajúce. Strava pestrá, len škoda, že ovocie a zelenina neboli lokálne, ale "supermarketové". Celkovo to bola skvelá dovolenka na tichom mieste.“

• Apartmants Bubalo Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi krásne ubytovanie, príjemná izba krásne vybavená, veľkej časti prerobená s novou klimatizáciou. Plne vybavená kuchyňa. Odporúčam aj pre rodiny aj pre páry. Hneď pri príchode sme mali nachystané čerstvé figy z ich záhrady a vynikajúci likér na prípitok. Každý deň sa nas pani domáca pýtala či sme sa dopre vyspali a či je všetko v poriadku. Naozaj veľmi milé ubytovanie ako u babky :)“

5 Najlepších hotelov v regióne Pelješac