2. Kostaryka – opinie o hotelach
  3. Kostaryka – opinie o hotelach
Tortuguero National Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo nam się podobał teren ośrodka na którym widzieliśmy tukany, dużą iguanę, zielone papugi ary i całe mnóstwo jaszczurek. Personel był wspaniały, pomógł wszystko zorganizować od zostawienia samochodu w La Pavona do wycieczek po parku.”

• Mawamba Lodge Ocena: 9

„wspaniała lokalizacja”

• Casa Marbella Ocena: 8

„Śniadanie B dobre naleśniki albo jajecznica plus owoce do wyboru”

• Casa Marbella Ocena: 9

„Świetna lokalizacja, taras dostępny nad brzegiem rzeki, w centrum miasteczka, blisko liczbe restauracje, sklepiki, fajne miejsce.”

• „Połoz”

• Bewak CR Ocena: 10

„Domek jest niestandardowy w pozytywnym znaczeniu tego słowa ;) jest umieszczony bardzo blisko natury, dzięki czemu spędzony tam czas jest bardzo wyjątkowy i unikalny. Nie ma tam dostępu do internetu, co uważam za plus, gdyż można wykorzystać ten czas, żeby zbliżyć się do natury. Sam domek znajduje się w ogrodzie, po którym można sobie pospacerować i pooglądać tukany, leniwce i inne żyjątka ;) Na ogromy plus też jest właścicielka tego obiektu. Przemiła i przesympatyczna kobieta ;) mimo że nie znaliśmy hiszpańskiego, a ona angielskiego, byliśmy w stanie się w pełni dogadać ;) zostaliśmy ugoszczeni kokosem z ich własnej plantacji i mieliśmy okazję spróbować naturalnego kakaowca ;) dodatkowo mieliśmy oprowadzenie po ogrodzie i pokazała nam gdzie spał leniwiec 🦥 Jeśli nie boicie się bliskości natury to gorąco polecam ;)”

• Cabinas Tortuguero Ocena: 10

„Lokalizacja Czystość w pokoju Hamak na zewnątrz”

• Bewak CR Ocena: 10

„Niesamowity przeżycie, domek po środku przepięknego ogrodu / plantacji. Idealne miejsce żeby zobaczyć jak rosną lokalne owoce (w tym kakao). Na terenie posesji można spotkać leniwca. Zostaliśmy przywitani świeżym kokosem oraz wycieczką po plantacji.”

• „Fantastyczna lokalizacja przy samej plaży, przepyszne śniadania, bardzo wygodne łóżka; miła, swobodna atmosfera. Wokół piękny ogród sprzyjający obserwacjom kolibrów i innych ptaków.”

• „Czystość , spokój , klimat w samym hotelu , bliskość do morza ,”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Tortuguero National Park