2. SI - komentarji o hotelih
  3. Osrednjeslovenska - komentarji o počitniških nastanitvah
Osrednjeslovenska Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Vse tako, kot mora bit. Čisto, urejeno, parkirišče na voljo, igrala za otroke. Priporočam vsakemu, sploh pa staršem kateri imajo opravke na ukc-ju in iščejo prenočišče.”

• “Nastanitev je bila super, soba lepa, svetla in zelo čista. V apartmaju je bilo vse kar potrebuješ. Prevzem ključa in komunikacija je vrhunska. Parkiranje ob hiši, kar je v Ljubljani veliko vredno. Sam priporočam.”

• “Dober zajtrk , soba odlična. Kopalnica čista su”

• “- bližina centra in MPP - lastno parkirišče - odzivnost lastnika - balkonček, ki je kot dodatna soba, ustvarjen za kavo in branje”

• “Vikinski bazen je svojevrstno dozivetje”

• Edenski vrt Ocena: 10

“Izredno romantična in ambientalna lokacija, prečudovita narava in premišljeni detajli tako glede okolice, kot tudi notranjosti objektov. Edenski vrt je skriti kotiček, ki ti nudi mir in umik od vrveža. Prijazno osebje. Skratka upam, da se še vrnemo. Priporočam.”

• Sunny app Ocena: 9

“Dokaj mirno in super lokacija. Čisto in udobno.”

• “okolica”

• “Zelo čisto in prostorno. Brez pripomb.”

• “Zelo lepa in mirna lokacija, precudovita narava, izjemno izkoriščen prostor. Primeren za druzinski oddih v neokrnjenosti narave.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Osrednjeslovenska

na podlagi 71.348 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com