2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Slovensko - hodnotenia hotelov
Orava Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Slanica Priemerné hodnotenie: 10

„Odporucam“

• Kaštieľ Kubínyi Priemerné hodnotenie: 10

„Pobyt v kaštieli Kubínyi je zážitok. Vybrali sme si krásne ubytovanie v ktorom sme sa veľmi dobre cítili, bolo tam všetko čo sme potrebovali. V okolí kaštieľa je pekný park kde sa dá prejsť a v pohode zrelaxovať, celkovo príroda okolo kaštieľa je nádherná. Už pri príchode na recepciu sme mali príjemný pocit, milá pani recepčná nám všetko vysvetlila a dostali sme aj prosecco na privítanie. Priestory reštaurácie sú prekrásne a luxusné, výborne varia a tiež na raňajky sme dostali všetko na čo sme mali chuť. Musím veľmi vyzdvihnúť personál, ktorý bol naozaj úžasný úplne všade, milí, príjemní, profesionálni a ochotní ľudia, čo sa len tak nevidí. Boli sme so všetkým veľmi spokojní a naozaj tento pobyt na nás urobil veľký dojem. Sem sa určite vrátime. Ďakujeme za krásne prežitý víkend u Vás a srdečne pozdravujeme. Mareková.“

• Hotel Roháč Priemerné hodnotenie: 10

„Pekne,ciste ubytovanie... Personál príjemný a milý... Raňajky boli skvele a veľký výber.... Určite se radi ubytujeme zase...“

• Top Penzión Marína Priemerné hodnotenie: 10

„Čistota, lokalita, personál“

• Anciasglamp Priemerné hodnotenie: 10

„veľmi dobre sme si oddýchli. Majiteľ je príjemný a podmienky sú dobré. odporúčam ❤️“

• Oravský Háj Garden Hotel & Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Pohodlne postele, milý personál a krásne prostredie. Super wellness a ubytovanie bolo top.“

• Hotel Arman Priemerné hodnotenie: 10

„Personál bol úžasný. Naozaj milý l, vo vsetkom nám vyhovel.“

• Hotel Palatín Priemerné hodnotenie: 8

„Okrem balkónu bola bezbariérova izba veľmi fajn. Krásna veľká kúpeľňa, dosť priestoru pre vozičkára, pekné, čisté. Chýbala nám mikrovlnka na izbe. Keďže niektoré ŤZP osoby majú aj v stravovaní obmedzenia.“

• Chata Škerda - Zuberec Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi milí domáci, ubytovanie je krásne, čisté, voňavé, dom ukrytý v tichej uličke pri potoku.. Vybavenie akurát, všetko čo na krátky pobyt treba. Okolie super na výlety, alebo prechádzky a dvor s trampolínou potešil deti :)“

• AKORD chata Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko úplne top #1“