2. Horvátország hotelértékelések
  3. Horvátország hotelértékelések
Abbázia riviérája Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Savoy Értékelési pontszám: 10

„”

• Hotel Villa Eugenia Értékelési pontszám: 10

„A főút mentén helyezkedett el a két emeletes épület, amely egy teljesen felújított, régi villa volt. A belső is nagyon tetszett. A lépcsőház szőnyeggel borított. Liftet is beépítettek, ami megkönnyítette az emelet elérését. Mi egy tetőtéri szobát kaptunk, de az ablak úgy volt beépítve, hogy ki lehetett látni a tengerre is és a hegyekre is. Be lehetett sötétíteni is szükség esetén egy motoros redőnnyel. Nagyon tágas szoba volt hatalmas, 1,8 m széles 2 személyes ággyal, íróasztallal, székkel, fotellel és egy kanapéval volt felszerelve + az előtérben 2 kétajtós beépített szekrény széffel. Volt egy nagyképernyős tv is. Az alatta lévő kis komódban minibárral. Nagyon tetszett, hogy volt egy kis vízmelegítő csészékkel és teafű, valamint 3 in1 kávé. Az jelentett némi kényelmetlenséget, hogy nem volt elérhető konnektor a vízmelegítőnél, tehát el kellett onnan tenni, ha használni akartuk. Egyébként is nagyon kevés konnektor volt a lakrészben. A fürdőszoba zuhanyzós volt, nagy mosdóval, tükörrel és wc-vel valamint ablakkal. Melegvíz mindig volt amikor kellett. A reggeli rendkívül finom és bőséges volt minden tekintetben. Mindig nagyon kedves és készseges volt a személyzet. Nagy volt a tisztaság, erre nagyon ügyeltek. Minden nap jöttek volna takarítani, törölközőt cserélni, szemetet elvinni, de mi ezt nem kértük, hiszen csak néhány napig voltunk. Volt egy SPA-részlege is a hotelnek, de mi azt nem vettük igénybe, mert csak egy szaunából, zuhanyzóból és pihenőszobából állt. Mi inkább kirándultunk reggeltől estig. Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve.”

• Hotel Kristal - Liburnia Értékelési pontszám: 10

„Az elhelyezkedés nagyon jó, a tenger 10 m-re, a szobák kényelmesek, tiszták, jól felszereltek. A személyzet segítőkész, udvarias, a recepción lévő úrnak külön köszönet a segítségért. A félpanziós ellátás nagyon jó, széles a választék, finomak az ételek, folyamatos a készletfeltöltés.”

• Hotel Ambasador - Liburnia Értékelési pontszám: 10

„A szálloda melletti villában voltunk tengerre néző kilátással.Gyönyörű volt! Szuper volt a reggeli és nagyvonalú. A spa rész is kiváló volt!”

• Hotel Villa Vera Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű épület, nagyon jó fekvésű közel a tengerhez. Patyolat tisztaság és rend. Szépen karbantartott kert illatos virágokkal.”

• Hotel Excelsior - Liburnia Értékelési pontszám: 9

„A reggeli és a vacsora szuper . A bar szintén kifogástalan de egy kicsit drága . A wellness részleg szuper .”

• Luxury Apartment Isabel Értékelési pontszám: 8

„Nyugodt helyen van, szép panoráma, tiszta, mindennel felszerelt apartman. Kedves a házigazda is nagyon segítőkész.”

• Hotel Lovran Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves személyzet! A reggeli és vacsora is bőséges kínálatú és finom. Közvetlenűl a tenger és a sétáló mellett, pár lépcsön keresztül megközelíthető.”

• Hotel Istra - Liburnia Értékelési pontszám: 8

„Figyelmes, udvarias recepció és takarító személyzet. Nagy választékú, ízletes reggelik és vacsorák. Praktikus szállodai strand és belső tengervizes medence. A szállodából mindkét irányba kellemes, érdekes sétákat lehet tenni.”

• ASTORIA Hotel Opatija Értékelési pontszám: 8

„Központi elhelyezkedés. Kilátás a tengerre. Kényelmes ágy. Finom reggeli. 11-ig lehetett kijelentkezni.”

Abbázia riviérája 25 legjobb hotele

62 269 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán