2. Česko hodnocení hotelů
  3. Olomoucký kraj hodnocení ubytování k pronájmu
Olomoucký kraj Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Byt v Kačení ulici Průměrné hodnocení: 10

„Super“

• Apartmány Polská 12 Průměrné hodnocení: 10

„Dobře situované místo. Klid. Možnost pohodlného parkováním vedle domu na zahradě. Vrátky ze zahrady jsme se dostávali do nádherného parku odkud bylo všechno blízko.... A teenagerům dobroty, nudle a popcorn v kuchyni.... 😉“

• ABA Apartments Průměrné hodnocení: 8

„Na jedno přespání ideální“

• Ubytování v Plumlově Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé ubytko blizko centra mesta a jeho hlavni dominanty zamku. K dispozici je prijemna a klidna zahrada a taky vybavena herna pro děti. Dobra je taky moznost uvarit si zde kafe za pouhou deseti kacku. Nejlepsi na tom vsem ale byli samotni hostitele se svou vstricnosti a ochotou pomoci. Na vylete v okoli jsem totiz ztratil klice od auta a oni mi ochotne dovezli nahradni, ktere jsem mel na pokoji. Jeste jednou diky!“

• Wolkerovka Apartment 2 Průměrné hodnocení: 10

„Apartment je velmi vkusně zařízený, plně vybavený, s možností parkovaciho místa v podzemni garáži. Velmi milé uvítání v podobě prosecca a sušenek. Příjemný pan domácí. Bezproblémové předání klíčů. Rozhodně doporučuji.“

• Apartmán na Vyhlídce Průměrné hodnocení: 7

„Vstřcnost majitele Lokalita - krásná vyhlídka do kraje Díky sìti proti hmyzu ve dveřích lze stále větrat Klidné prostředí“

• Apartmán v centru Průměrné hodnocení: 6

„Jednoznačně skvělá lokalita a bezproblémový vstřícný pronajimatel.“

• Zámek Ruda nad Moravou Průměrné hodnocení: 10

„Pěkná lokalita.“

• Apartmán U Parku Průměrné hodnocení: 9

„Hodně prostorné ubytování. Vše čisté. Příjemné jednání. Výborná lokalita..atd. 😉“

• Chata nad potokem Průměrné hodnocení: 10

„Krásné spojení moderních potřeb s kulturní historií domku. V přízemí je moderní koupelna, plně vybavená menší kuchyně, velká jídelna s úchvatným výhledem, pohovka a TV. Nechybí terasa, krb. Ocenili jsme připravené dřevěné uhlí i nabídku vín. Prosecco jako pozornost potěšilo a padlo na oslavu hokejového úspěchu :-) K domku patří nádherný kus přírody s potokem a malé parkoviště. V patře jsou dvě ložnice, které jsou poměrně stísněné díky klasické sedlové střeše, ale uspořádání je romantické a velice příjemné. Nic nám nechybělo. Byli jsme ve dvou a se dvěma psy.“

Olomoucký kraj – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 37 400 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com