2. Německo hodnocení hotelů
  3. Německo hodnocení hotelů
Upper Palatinate Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Zur Post Kümmersbruck Hotel & Tiny Houses Průměrné hodnocení: 9

„Umístění, okolí, parking, příjemný personál“

• Premier Inn Regensburg City Centre Průměrné hodnocení: 9

„Pokoje prostorné a čisté. Za cenu naprosto vyhovující!“

• Altstadthotel Arch Průměrné hodnocení: 9

„Hotel je v krásné historické budově, velmi čistý. Personál byl usměvavý a velmi vstřícný. Snídaně a další servis byly na vynikající úrovni. Vše bylo v nejlepším pořádku. Určitě doporučuji.“

• „Snídaně velmi dobré, výběr i kvalita.“

• „Krásné ubytování v historickém domĕ v centru města. Vše bylo čisté, úklid byl perfektní, k dispozici byla vždy láhev vody. Vynikající servírovaná snídaně. Milý a ochotný personál restaurace. Jidlo v restauraci je také velmi dobré. Velmi potěšil voucher na drink zdarma. Ráda se zde ubytuji znovu.“

• Mariandl am Berg Průměrné hodnocení: 10

„Nejlepší. Čisté pokoje. Chech out nikdo neřešil, byli jsme na pobytu kvůli práci a trosku jsme to nestíhali.“

• the niu Sparrow Průměrné hodnocení: 9

„Určitě byl fajn bezkontaktní check-out, taktéž opravdu velký pokoj a rozmanitá snídaně. Rozhodně je skvělá poloha, hotel je 10 min pěšky od nádraží, od centra cca 15 až 20 min.“

• Ibis Styles Regensburg Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně formou švédského stolu byla výborná.“

• Gästehaus Sporrer Průměrné hodnocení: 8

„Hezký objekt na kraji městečka, okolí krásně upravené, čisto všude, měli jsme podkrovní pokoj s balkonem a výhledem do zahrady a krajiny s perfektně vybavenou kuchyňkou, snídaně byla výborná. Na pokoji informace o možnostech v okolí. Celkově převažoval dobrý dojem, byl to příjemný pobyt.“

• Hotel Wurzer Průměrné hodnocení: 10

„Velmi milý personál, kvalitní snídaně , vejce z místní produkce, excleletní pečivo čerstvé jako z pekárny. Atmosféra je kouzelná, dýchne na vás krása bavorského venkova. Klid a pohoda. Pouze 10 min od dálnice. Rozhodně se vrátím.“

Upper Palatinate – 30 nejlepších hotelů