2. Nemecko - hodnotenia hotelov
  3. Nemecko - hodnotenia hotelov
Upper Bavaria Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Leonardo Hotel Munich City Olympiapark Priemerné hodnotenie: 10

„raňajky boli štandard, bolo z čoho vybrať, poloha ďalej od centra.“

• Boutique Hotel Atrium München Priemerné hodnotenie: 8

„Blízkosť hlavnej stanice čistý pekne vybavený moderný hotel a milý personál.“

• The Base Munich Priemerné hodnotenie: 4

„Izba čistá a pekná“

• Hotel Stachus Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita, pristup personalu, izba, ranajky“

• Hilton Munich Airport Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi estetické zariadenie izby z kvalitných materiálov.“

• AM Hotel by WMM Hotels Priemerné hodnotenie: 2

„Ubytovanie je v poriadku“

• Das Wiesgauer - Alpenhotel Inzell Priemerné hodnotenie: 10

„Pobyt v tomto hoteli bol nezabudnuteľný. Hotel bol krásny jedlo bolo výborné.“

• ibis budget Muenchen City Olympiapark Priemerné hodnotenie: 6

„Lokalita na periférii, ale v blízkosti olympijského parku.“

• H2 Hotel München Olympiapark Priemerné hodnotenie: 8

„Dobré raňajky, slušný výber teplej aj studenej stravy, možnosť bezlaktózových produktov....“

• „Výborné miesto, na letisku sme si kúpili lístky na mhd (DB predajňa Terminál 1), z letiska sme prišli S8 (vlakom) na zastávku Leuchtenbergring a tam sme prestúpili na spoje smerom na Berg am Laim. (táto zastávka je skvelá, viete sa z nej dostať električkou (19) do mesta a späť, cesta trvá tak 10min) Z tejto zastávky viete ísť pešo na hotel (7min) alebo prestúpite na bus 190, 191 a priamo vystúpite (3 zastávky) pred hotelom. Hotel je vo veľmi príjemnej tichej lokalite. Ak pôjdete z tejto zastávky na hotel, tak po ceste máte (REWE, DM), neďaleko hotela je Lidl. z opačnej strany je ďalšia zastávka električky 21 (opäť pohodlne do mesta/z mesta - skvelá vyhliadkova cesta, uvidíte všetky pamiatky). v hoteli nám nič nechýbalo, raňajky boli bohaté, určite si vyberiete, kvalitná káva, džús. Izba dostatočne vybavené, nie sú papuče, tie si prineste. na každej izbe fén, žehlička, rýchlovarná konvica, káva, čaj, smotana. rátajte s tým, že nie je skriňa, iba 4 vešiaky, takže si neviete veľmi vyložiť veci s kufra.“

30 Najlepších hotelov v regióne Upper Bavaria

podľa 1 922 504 hodnotení hotelov na Booking.com