2. Comentarii despre hoteluri în Ungaria
  3. Comentarii despre hoteluri în Ungaria
Ungaria de Nord Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hunguest Saliris Scor din comentarii: 10

„Absolut totul cazare masă piscine”

• Bástya Konferencia és Wellness Hotel Scor din comentarii: 10

„Personalul este foarte amabil, 😊 Camera a fost spațioasă, curată , și dotată din toate punctele de vedere. Am apreciat de asemenea faptul ca personalul a venit să ne întrebe dacă dorim să ni se schimbe prosoapele 👍🏻 Mâncarea a fost foarte bună, și contrar unor review-uri citite , era diversificată, la micul dejun ni s a oferit atât mâncare gătită/ caldă cat și mezeluri și alte mâncăruri alese („reci“) Iar în legătură cu partea de wellness am fost foarte încântați , aceștia având mai multe tipuri de saună ( atât uscată cat și umedă ) iar la jacuzzi a fost plăcut.”

• Zsóry Liget Hotel & Spa Superior Scor din comentarii: 10

„Personalul și tot”

• „Locatie frumoasa, mancare buna,zona de SPA excelnta,parcare , tot ce e necesar pentru a te simti bine”

• Mercure Tokaj Center Scor din comentarii: 7

„Curățenie, zona spa bună.”

• Arany Apartman Miskolc Scor din comentarii: 2

„Locație centrală și curat”

• Premier Hotel Miskolc Scor din comentarii: 10

„Персонал”

• Sós Motel Scor din comentarii: 10

„Amplasarea locației in apropiere de M3, loc de parcare cu curte interioara.”

• Calimbra Wellness Hotel Superior Scor din comentarii: 10

„Totul a fost foarte bine, de la amplasarea hotelului, mâncarea, curățenia și amabilitatea personalului. Mulțumiri!”

• Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Scor din comentarii: 7

„Mic dejun bogat cu multe feluri de mancare,sucuri si cafea Cina cu mancare buna, multe feluri: peste, pui, curcan, vita angus Cocktailuri si produse de la bar contra-cost bune si de calitate Sauna master, a master indeed. Am fost la ritual de 2x. Restaurant bun la 2 min de mers pe jos pt pranz”

Cele mai bune 30 hoteluri din Ungaria de Nord