2. Węgry – opinie o hotelach
Northern Hungary Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Aqua Villa Eger Ocena: 10

„Bliskość do centrum”

• Hunguest Saliris Ocena: 8

„Nieograniczony dostęp do basenów”

• „Spotkała mnie taka sama sytuacja jak wcześniej kilka innych osób. Faktycznie miałam rezerwację w tym hotelu ale dzień przed pobytem otrzymałam informację ,że zostanę zakwaterowana w hotelu Balneo Zsori Thermal& Wellnes. Na tych samych warunkach. Z jednej strony fajnie ale z drugiej to faktycznie chciałam zobaczyć jakie są warunki w hotelu , który obecnie nazywa się Zsory Liget Camping&Resort. Jest położony nieco dalej od basenów ale może właśnie dlatego liczyłam na spokój i wypoczynek. W hotelu Balneo Zsori Thermal & Wellnes byłam już wielokrotnie i podtrzymuję swoje wcześniejsze opinie. Pozytywne.”

• „Świetna lokalizacja. Czysto. Doskonale wyciszone okna, przy zamkniętych jest naprawdę cicho, nie słychać sąsiadów rozmawiających na balkonie obok. Posiłki smaczne, choć dość monotonne. Masaże (odpłatne) bardzo dobre.”

• „Świetna Lokalizacja, przemiła obsługa, ogródek, bezpłatny parking na przeciwko hotelu”

• Lignum Hotel Ocena: 10

„skromne ale wystarczające”

• Hotel Unicornis Ocena: 9

„Dobry stosunek ceny do jakości. Zadaszony parking na motocykl.”

• „Lokalizacja, czystość w obiekcie. Bardzo miły i uczynny, służący pomocą personel. Zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Smaczne śniadania oraz kolacje.”

• „Znakomite wyżywienie”

• „Rewelacja !!! Bliskość atrakcji, parking, miły personel i pyszne śniadanie”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Northern Hungary