2. USA – opinie o hotelach
  3. USA – opinie o hotelach
North Jersey Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „duże pokoje, przemiła obsługa.”

• „Super hotel. Czysty, pokój duży, wygodne łóżka, łazienka OK, widok z okna cudowny. Dzieci zadowolone. My zadowoleni. Śniadania pyszne. Łatwy dojazd z hotelu w ciekawe miejsca. Parking na miejscu w hotelu, parkowanie przy pomocy usługi parkingowego. (dodatkowo płatny). Hotel polecam!”

• „Lokalizacja- komfortowy i szybki dostęp do Manhattanu ,bliskie położenie dużych marketów Dostęp do kuchni Pomocny personel”

• „Transport z/na lotnisko, smaczne śniadanie, duuuże łóżko, siłownia.”

• „Duży pokój, duze i wygodne łóżko. W miarę cicho, pomimo ruchliwej ulicy w pobliżu.”

• „Czystość, blisko od przystanku i shuttle do NYC.”

• „Lokalizacja”

• „Lokalizacja genialna, widok na Manhattan przepiękny. Sa dwa rodzaje pokoi z widokiem bezpośrednim, jednak tylko pokoj z dwoma podwojnymi łożkami ma balkonik. Bliskość stacji PATH i Paulus Hook Pier pozwala na swobodne przemieszczanie się po mieście.”

• „Kameralny hotel, mili i pomocni pracownicy, świetny pokój - duży, wygodne łóżko, czysta łazienka z przestronnym prysznicem, aneks kuchenny wyposażony w podstawowe przybory. Jestem wdzięczna, że dostałam pokój z widokiem na Manhattan i rzekę Hudson. Śniadania w formie bufetu, wystarczająco zróżnicowanego. Ładnie urządzona jadalnia. Bardzo blisko do przystani promowej, skąd można dostać się na Manhattan w kilka minut.”

• „Super lokalizacja, bardzo blisko stacji PATH ( 20 min. do WTC). Stosunek jakości do ceny ok. Przy problemie z płatnościa obsługa była bardzo pomocna. Pokój trochę "zmęczony" ale jak na USA, w tej klasie, to standard przyzwoity. Sniadanie " amerykańskie" czyli codziennie to samo i bez urozmaiceń - jadaliśmy gorsze. Żadnego robactwa, czysto. Oceniam pozytywnie.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie North Jersey