2. Portugalsko - hodnotenia hotelov
  3. Norte Region - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Norte Region Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• QP Apartments Trindade Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha, blízko metra, moderný bytík, dobre vybavený, dobrý prístup do budovy a bytu.“

• Loureiro Villas Priemerné hodnotenie: 7

„Poloha ubytovania, cena, milý personál“

• „V centre mesta“

• OportoCityView - Ceuta Aliados Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán sa nachadza vo vybornej polohe centra mesta, vsade sa dostanete za par minút peši. Vybavenie apartm.vyborne v kuchyni vsetko co potrebujete. Vstup do vchodu aj bytu na kod. Nemuseli sme nikam chodit pre kľúče, kody poslane na čas. Kedze sme prišli skor, este upratovali, mohli sme si nechat batozinu. Mila pani nám dala mapu mesta a poradila, co si ísť pozriet , a kde si nakúpiť. Boli sme veľmi spokojný“

• OportoLuxApartments Priemerné hodnotenie: 8

„Výborná poloha priamo v centre mesta, easy check in, apartmán bol čistý a priestranný“

• Casa Nossominho Priemerné hodnotenie: 10

„Nádherný priestranný byt v centre mesta. Na spanie boli 3 izby. My sme využívali iba jednu. Boli sme tam sami. Krásny výhľad z balkóna na ulicu s historickými domčekmi.“

• Moon House-Santa Catarina Priemerné hodnotenie: 10

„Cistota, lokalita, komunikacia s ubytovanim“

• Povoa do Mar Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajúce čisté ubytovanie v centre mesta neďaleko pláže a obchodov a priateľské privítanie od príjemného a priateľského majiteľa.Bolo nám tam super a ešte raz ďakujeme🙂👍“

• Aspasios Almada Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovane v lofte bolo nazaj perfektne. Vybavenost kuchyne velmi prekvapila. Zelicka bola velkym benefitom. Poloha je naozaj luxusne par krokov od centra a vsade blizko.“

• Lidador 116 Apartments Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasný moderný apartmán, so všetkým vybavením, priamo v centre mesta, vynikajúce.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Norte Region

podľa 580 364 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com