2. Hollandia hotelértékelések
  3. Noord-Holland fogadó- és panzióértékelések
Noord-Holland Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Café Brasserie Het Heerenhuis Értékelési pontszám: 9

„Gyönyörű környezetben, a Zaanse Schans közelében található. A panzióban étterem is van, amely délelőtt 11-kor nyit. A 3 szobához tartozik egy közös konyha, ahol magunk készíthetjük el a reggelinket a rendelkezésre álló alapanyagokból.”

• Bon Bed & Breakfast Értékelési pontszám: 10

„Reggeli szuper volt Személyzet barátságos”

• Aan de Burgwal Értékelési pontszám: 10

„Tágas, modern, barátságos, jól felszerelt, remek házigazda. Nekünk nem okozott gondot a közös fürdőszoba”

• Guest House Aquarius Értékelési pontszám: 10

„Kedves tulajdonosok, jól felszerelt konyha, világos szoba, központi elhelyezkedés. A tengerpart pár percre van. Szuper hely!”

• B&B De Kaagse Koe Értékelési pontszám: 9

„Kellemes környezet.”

• B&B Hoofddorp Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves,barátságos házigazdák😍Henriette és Roland a legjobb vendéglatók.❤️Gyönyörű a kert és maga a szállás is! Jól felszerelt,jól és könnyen fűthető,csendes szobák!Nagyon kedves figyelmesség a szobában hagyott kis ajándék italok és édességek! Nagyon finom és bőséges reggeli😍A szálláson kapott kerékpárokkal 1 és fél óra alatt kényelmesen Amszterdam központjába érkeztünk.A jövőben még biztosam visszatérünk ide🤗”

• Felicitas Értékelési pontszám: 7

„Nagyon tiszta volt. Nagyon jó volt az elhelyezkedése. Finom volt a reggeli.”

• Vita Nova Értékelési pontszám: 9

„Nagyon hangulatos a hajó, gyönyörű a kilátás a városra. Remek reggeli, kényelmes társalgó.”

• B&B Zunderdorp Értékelési pontszám: 10

„A házigazda Karen nagyon kedves volt, mindent elmondott, de volt egy kb. 60 oldalas nagyon részletes útmutató, mi hogyan működik. A városba való bejutáshoz is nagyon hasznos ötletet kaptunk. Mi az ingyenes komp melletti olcsóbb (este 7 után ingyenes) parkolót választottuk. A komp bevisz a belváros szívébe. Tömegközlekedést nem kellett hasz7nálnunk, minden amit akartunk gyalog elértünk. Nagyon tetszett még a reggeli is, amihez a tojásokat magunknak szedtük össze a tyúkóból.”

• „Reggeli nem volt. A környék NAGYON zajos volt, amit nem tudtunk előre. Kiderült, hogy több disco is van a ház alatt, amely miatt a fiatalok randalírozásától egész éjjel nem aludtunk.”

Noord-Holland 30 legjobb panziója

120 843 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán