2. Нідерланди: відгуки про готелі
  3. Північна Голландія: відгуки про готелі
Північна Голландія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Olympic Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Чудове розташування. Хороша звукоізоляція. Приємний персонал. Хороша ергономіка номеру.“

• Stayokay Hostel Texel Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування. Сучасний хостел. Чудовий і різноманітний сніданок. Гарний хол, місце для відпочинку. Можливість орендувати велосипеди.“

• Boutique Hotel Brasa Beemster Оцінка за відгуками: 9

“Дуже гарний готель. Велика ванна кімната, гарна косметика. Ідеально чиста білизна. Хоча готель знаходиться біля дороги, але було тихо. Дякуємо за чипси.“

• MEININGER Hotel Amsterdam Amstel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чиста, велика, простора кімната, новий ремонт, вай фай, у ванній є фен.“

• Tribe Amsterdam City Оцінка за відгуками: 9

“Чистий великий номер. Велика ванна кімната з гарною косметикою. Дуже приємно було отримати комплімент-напої у барі готелю.“

• Postillion Hotel Amsterdam Оцінка за відгуками: 9

“Все гарно і чисто, зручно і якісно. Сніданки неперевершені. Шеф-кухарю окрема подяка. Меню вишукане і різноманітне. Персонал готелю привітний.“

• Stayokay Hostel Amsterdam Oost Оцінка за відгуками: 7

“Дужу люб'язний персонал: допомагали вирішувати всі мої питання. Особлива подяка хлопцю на ім'я Меран 💓,він - найкращий(перепрошую, якщо викривила ім'я“

• Amsterdam Lake Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Місцезнаходження дуже круте. В номері є рушники, шампунь і чомусь 1 стакан на 2 людини.“

• Diamond Capsule Hotel Amsterdam South Оцінка за відгуками: 8

“Цікавий дизайн номера: металеві стільці, скляні полиці, незвичний кран в раковина, у нас не було вікна,“

• DoubleTree by Hilton Amsterdam - NDSM Wharf Оцінка за відгуками: 10

“Сніданок був різноманітний та смачний, кожен може знайти те що йому до вподоби. Розташування готелю було досить зручним, паромом можна користуватися кожні 15 хв, і доплисти до центральної станції. Персонал був дуже привітний. Взагалі рекомендую цей отель!!!!!“

30 найкращих готелів в регіоні Північна Голландія

на основі 1 780 649 відгуків про готелі на Booking.com