2. Словаччина: відгуки про готелі
  3. Nitriansky kraj: відгуки про помешкання для відпустки
Nitriansky kraj Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• HannaH - Relax dom pod orechom I4 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарні та комфортні апартаменти, все чисто, комфортна кухня. Нам все сподобалось“

• Villa Marta Оцінка за відгуками: 10

“Господар був дуже привітним)“

• Art Gallery Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово“

• City Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Заселення пройшло без проблем. Дуже гарні, чисті апартаменти, 3 хвилини ходьби до басейнів. Дві великі кімнати , простора кухня, лоджія з виглядом на гори. Приємна ціна, рекомендую.“

• Rezidencia Podhájska Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось. Чиста ванна кімната, спальні кімнати, постіль. Є все необхідне для приготування їжі, столовий посуд, чайник. Дуже привітний персонал, завжди на зв’язку. Гарний двір, де є все необхідне для барбекю, чистий басейн. Чарівне місце розташування. Було шкода виїзжати. З великим задоволенням завітаємо знову!“

• Tabáň Halifax apartment - city center & free parking Оцінка за відгуками: 10

“Гарні і комфортні апартаменти.“

• Bara ház Оцінка за відгуками: 10

“Просторний і охайний будинок з усіма зручностями. Усе продумано до дрібниць. Ми чудово провели час. Дуже вдячні господарям за теплий прийом. Carino e spazioso con tutte le comodità. Sicuramente torneremo se ci troveremo di nuovo da queste parti. Consigliatissimo!“

• Apartmán Nitra - Klokočina Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти розташовані в чудовому тихому районі, поряд є кілька великих супермаркетів і вся необхідна інфраструктура. Саме приміщення чисте, просторе, охайне, обладнане усією необхідною технікою, посудом і т.д. Господар чемний, ввічливий. Однозначно рекомендую.“

• “Все було добре,важко виділити щось конкретне“

• Apartmany Arcadia Оцінка за відгуками: 10

“Чистота комфорт і простір“