2. Słowacja – opinie o hotelach
  3. Kraj nitrzański – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kraj nitrzański Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartmány Úsmev Ocena: 10

„Bardzo mila atmosfera, cichutko spokojnie i do term bardzo blisko”

• „Nowe apartamenty ,komfortowo wyposażone, wszystko na najwyższym poziomie.Spokojna cicha dzielnica ,dostępny parking. Miejsce przyjazne rowerzystom. Kuchnia w pełni wyposażona, expres ,kawa. Brakowało herbaty. Polecam to miejsce ! :)”

• „prrywatny parking i dobry kontakt z gospodarzem”

• Dom Marhuľa Ocena: 10

„Bardzo mili i pomocni właściciele. Jestem bardzo zadowolony z pobytu”

• Apartmán Sofia Ocena: 10

„Bardzo miło zostaliśmy powitani w obiekcie. Apartament czysty, schludny, wyposażony we wszystko co można potrzebować podczas krótkiego pobytu.”

• „Pomieszczenia przestronne, bardzo czyste, kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Obiekt odpowiednio zabezpieczony przed postronnymi osobami. Bezpłatny parking. Mogę spokojnie go polecić innym osobom.”

• Scandic apartmany Ocena: 10

„Wszystko ok wspaniałą i miła obsluga”

• „Dobry standard. Czysto. MEGA plus za wannę. Szybki bezproblemowy kontakt.”

• „Czystość dobra. Apartament zaskakująco duży i przestronny. Kuchnia dobrze wyposażona - można spokojnie gotować. Była również dostępna kawa i herbata co było bardzo miłe. Materac w łóżku dosyć twardy - ale to już zależy od indywidualnych preferencji. Okolica spokojna. Do centrum Levic i do Tesco jest ok 6 min. samochodem. Zapłaciliśmy 84 Euro za 2 noce - za taką cenę jest naprawdę dobrze!”

• Villa Cuba Ocena: 10

„Bardzo fajny pokój, dla całej rodziny , na miejscu wszystko co potrzebne. Polecam serdecznie”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kraj nitrzański

na podstawie 18 617 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com