2. AVT - komentarji o hotelih
  3. AVT - komentarji o hotelih
Neuschwanstein and the Royal Castles Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Všeč nam je bilo, da je bil vključen zajtrk.”

• Hotel Ludwigs Ocena: 10

“Soba čista in dovolj velika. Osebje prijazno. Vse se je dalo dogovoriti.”

• “Location”

• Hotel Filser Ocena: 10

“Odličen zajtrk in lokacija”

• “Odlicma lokacija, par minut pes od centra mesta in 5 min z avtom do gradu Neuschwanstein. Kljub temu, da v ponudbi ni zajtrka, je na voljo opremljen prostor za zajtrk (v mestu so super pekarne) in s kavnim avtomatom (zelo dobra kava) in razlicnimi caji. Priporocamo!”

• “Lep, urejen hotel v okolici, ki je odlična za relax, odklop, počitnice. Z zelo dobro hrano. Slučajno smo zašli. Zaposleni so izredno prijazni, nič jim ni bilo težko. Tudi na koncu svojega delovnega časa, ker smo zamujali, so bili zelo ustrežljivi, prijazni in dobre volje. Zaradi njih je bilo vse lepše! Vsa pohvala! In zahvala!”

• Hotel Hirsch Ocena: 9

“zajtrk je bil bogat, lokacija v središču mesta vendar mirno. Zelo čisto in urejeno.”

• “Udobne postelje, velika soba, prijazno osebje, kavica v sobi, čisto.”

• “Izredno prijazno in prilagodljivo osebje, odlična hrana, krasna okolica z jezerom, veliko možnosti za pohode in 15 min oddaljenost od bavarski gradov.”

• Hotel San Marco Ocena: 10

“Lepa soba, moderna kopalnica, čudovita terasa s pogledom na jezero in gore. Samo cez cesto na sprehod ob jezero. Osebje zelo prijazno, restavracija ima veliko izbiro.”

Najboljših 30 hotelov - Neuschwanstein and the Royal Castles

na podlagi 127.074 mnenj gostov na Booking.com