2. Πολωνία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Μασοβία κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Μασοβία Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• «Η θέα από το κρεβάτι ήταν θαυμάσια. Η τοποθεσία βολεύει καθώς υπάρχει σταθμός μετρό και λεωφορείων πολύ κοντά. Το σπίτι ήταν πλήρως εξοπλισμένο και πολύ καλή επικοινωνία με το διαχειριστή.»

• RentOnline Kościelna Apartment Old Town Βαθμολογία σχολίων: 6

«Η τοποθεσία ήταν εξερετικη.»

• Central Apartments Grzybowska Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο ήταν παρά πολύ καθαρό ! Η θέα είναι πολύ ωραία και ο ιδιοκτήτης μας είχε κάψουλες για καφέ !»

• Apartament Solidarności by Your Freedom Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν φανταστικό με ενα πολύ ωραίο μπαλκόνι και όμορφη θέα. Ο ιδιοκτήτης ήταν εξαιρετικός του ζητήσαμε να κάνουμε πιο νωρίς check in και πιο αργά check out και μας εξυπηρέτησε απαντώντας μας άμεσα .»

• Apartment PREMIUM Old Town by Your Freedom Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία. Είναι κυριολεκτικά στον κεντρικό πεζόδρομο. Παρόλα αυτά δεν είχε φασαρία.»

• Green GardenHotel Βαθμολογία σχολίων: 5

«Δεν άνοιγε το παράθυρο στο δωμάτιο να μπει αερας πολύ θόρυβος από το διπλανό δωμάτιο φτωχό πρωινο»

• Folk by Anne Apartments & Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήσυχο δωμάτιο, καθαρό, με προσεγμένη διακόσμηση! Υπήρχε διαθέσιμη καφετιέρα με κάψουλες για τον πρώτο μας καφέ.Το wi-fi ήταν πολύ γρήγορο. Υπήρχε συγκεκριμένη θέση πάρκινγκ για το αυτοκίνητο, ακριβώς πίσω από το διαμέρισμα. Η ιδιοκτήτης ήταν πολύ ευγενική και διαθέσιμη όποτε την χρειαζόμασταν. Μας έδωσε προτάσεις για το φαγητό στην πόλη. Τριγύρω υπήρχαν επιλογές για φαγητό. Δίπλα στο διαμέρισμα βρισκόταν πιτσαρία με πολύ καλή πίτσα. Σας το προτείνουμε!!»

• Apartament Marta Βαθμολογία σχολίων: 6

«Το δωμάτιο είναι σε αρκετά καλό σημείο της Βαρσοβίας, κοντά στην παλιά πόλη και δίπλα από τον κεντρικό σταθμό και στο Ινστιτούτο τεχνών. Εύκολη πρόσβαση με τις οδηγίες που παρέχει μέσω της εφαρμογής.»

• ClickTheFlat Avenue Place Apart Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Excellent»

• EXCLUSIVE Aparthotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πεντακάθαρο και στην καλύτερη τοποθεσία της πόλης.»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Μασοβία

βάσει 547.483 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com