2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Španielsko - hodnotenia hotelov
Maresme Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Mercè Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo v najlepšom poriadku 😊“

• Hotel Montemar Maritim Priemerné hodnotenie: 10

„Neviem nič konkrétne vyzdvihnúť, lebo úplne všetko bolo na top úrovni. Rád sa tam vrátim.“

• Medplaya Hotel Santa Monica Priemerné hodnotenie: 8

„Izby boli super priestranne vyhlad super“

• KAKTUS Hotel Volga - Adults Recommended Priemerné hodnotenie: 9

„Fantastické bohaté ranajky!“

• Ibersol Sorra d'Or Priemerné hodnotenie: 7

„Pozícia hotela veľmi dobré situovaná menej turistického ruchu .“

• Hotel Internacional Priemerné hodnotenie: 5

„Izby sú pekné, čisté, ale chladnička je za príplatok 5€,na deň. Zásuvky sú 2,z toho jedna v dvojmetrovej výške. Chýba nejaký vešiak, na uterák, alebo bundu. Kúpeľňa... Rok... 1985.ale čistá....“

• Hotel Cartago Nova by ALEGRIA Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie pekné, mali sme výhľad na more, ktoré bolo čisté. Popri ceste plno obchodíkov, reštaurácii a barov. Raňajky a večere boli výborné, len škoda, že tie jedlá viac neobmieňali. Možno jedno jedlo zmenili a ostatné bolo to isté, čo aj ostatné dni, ale pri tých pár dňoch, čo sme tam boli nám to nevadilo, vždy sme si naložili viac chodov. Bazén sme nevyskúšali, nebol čas.“

• AQUA Hotel Silhouette & Spa - Adults Only Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi vysoká kvalita a úroveň, kuchyňa výborná , môžte si dať aj kaviár čo nieje všade, recepcia, upratovanie ,SPA , bazény super nemám žiadne výhrady veľmi som bol spokojný“

• Hotel Montemar Maritim Priemerné hodnotenie: 10

„Pekne zrekonštruovaná izba, dobre vybavená s veľkým úložným priestorom (č.510). Skvelá strava, veľmi príjemný personál, či na recepcii, v jedálni, v bare, alebo dievčatá upratovačky. Všade skvelá čistota, vôňa a úsmev.“

30 Najlepších hotelov v regióne Maresme