2. IT - komentarji o hotelih
  3. Marche - komentarji o počitniških nastanitvah
Marche Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Prijazna gostiteljica, prilagodljiva, poskrbela za parkiranje, vse lepo razložila. Varno, čisto, velik apartma.”

• “Lokacja odlična za ogled regije Marche, apartma čist, zajtrk smo pripravljali sami, čudovita in mirna okolica, dobro razmerje cena kvaliteta”

• “Izjemno prostoren, visoko tehnološki apartman. Lepa terasa za jutranjo kavico.”

• “Zajtrk - odlično, velika ponudba. Čeprav nismo izkoristili vse ponudbe, je potrebno poudariti, da kar smo poskusili je bilo res dobro, pripravljeno doma. Apartma v starem starem, kmečkem stilu - prijetno za oko, udobno za bivanje Urejena okolica, posestva, mirno okolje, prijazno osebje. Žal smo prespali samo eno noč, ker je bil tak plan. Je bilo pa dovolj, da lahko ocenimo vse skupaj z besedo ODLIČNO.”

• NonSoloPanorama Ocena: 10

“Lep, cist apartma. Mirno okolje.”

• “Hiške so lepe, bazen ok. Plaža malo manj, med njo in kampom je železniška proga. Na drugi strani kampa pa je cesta. Priporočam za krajše bivanje”

• Elisabeth Ocena: 10

“Prostorno stanovanje, čisto, prijazna gostiteljica, blizu morja in blizu avtoceste.”

• “Odzivnost gostitelja, oprema kuhinje, zajtrk, bližina trgovin in gostinskih objektov, mirno in čisto okolje.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Marche

na podlagi 88.578 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com