2. Comentarii despre hoteluri în Spania
Malaga Province Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Doña Carmen Scor din comentarii: 8

„Locatia”

• Hotel Don Curro Scor din comentarii: 10

„Locatie, curățenie, raport calitate - preț”

• Petit Palace Plaza Málaga Scor din comentarii: 10

„locație excelentă, camera spatioasa, personal amabil , ambient plăcut 🥳”

• Carlos V Malaga Scor din comentarii: 9

„Hotelul este foarte bine poziționat, în zona centrală, exact în spatele catedralei, cu acces facil la mijloacele de transport și la obiectivele/atracțiile din zonă, plajă, port, restaurante, magazine. Conditiile oferite, raportate la clasificarea de **, au fost conforme și în consens cu ceea ce este prezentat în descriere. Per ansamblu, pot spune că am avut parte de un sejur reușit.”

• Apartamento Solymar Scor din comentarii: 10

„Este exact ca în poze. Curat,are toate dotările necesare,gazda drăguța.”

• Hotel Don Paco Scor din comentarii: 7

„Locatia este buna aproape de mijloacele de transport autobuze si trenuri. Curatenia este buna. Micul dejun bun.”

• Hotel Benalma Costa del Sol Scor din comentarii: 10

„Foarte frumoasă locație, curat, hotel liniștit și personalul foarte drăguț. Micul dejun foarte bun și diversificat. Am stat doar 2 nopții dar putem să spunem ca s-a meritat. Recomandăm cu drag acest hotel.”

• A&N Malaga, Torre del Mar Scor din comentarii: 9

„Apartamentul era la fel cum era descris în prezentarea inițială,dotat cu cele necesare,ba mai mult cu un carucior pentru cumpărături , mai ales când cumperi apă și alte alimente mai grele.Personalul agenției foarte bine instruiți,seriosi și ospitalieri.”

• MedPlaya Hotel Alba Beach Scor din comentarii: 5

„Cina, poziționarea hotelului aproape de plajă,balcon mare”

• Sol Guadalmar Scor din comentarii: 10

„Sejurul la hotel a fost minunat. Micul dejun a fost complex, oferind o varietate de opțiuni pentru toate gusturile, de la preparate calde la produse proaspete de patiserie și fructe. Personalul a fost extrem de drăguț și atent, asigurându-se că toate nevoile noastre au fost satisfăcute. Piscina a fost foarte curată și bine întreținută, perfectă pentru relaxare. Marea este foarte aproape de hotel, apa fiind limpede și plaja bine întreținută, oferindu-ne o experiență plăcută de fiecare dată când am ales să ne petrecem timpul acolo.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Malaga Province