2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Community of Madrid - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Community of Madrid Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• CC Opera Suites Priemerné hodnotenie: 10

„vsetko“

• Lux Penthouse gran vía Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita bola VÝBORNA.“

• Hostal Fronton Priemerné hodnotenie: 9

„Čisté izby, upratané každý deň, pomerne veľký výber raňajok, veľmi milý a ochotný personál, ktorý nemal problém komunikovať po anglicky, zastávka metra 10min chôdze od ubytovania, 5 min najbližší obchod s potravinami“

• The Bridge Huertas Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi dobrá poloha v centre mesta, všade dostupné peši. Komunikácia s prevádzkovateľom výborná, jasné inštrukcie k self chech-in. Čisté, uteráky , fen + šampón/sprchovy gél k dispozícii v malom balení.“

• Rincón de Gran Vía Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha hotela je ideálna pre turistov, metro za rohom“

• Luz Madrid Rooms Priemerné hodnotenie: 1

„Nič katastrofa za 450€ za noc !!!! V horšej izbe som nespal smrad spina zatecene stropy lepiaca podlaha všade vlasy smrad hluk ako najhorší zážitok s ubytovania v mojom živote nikdy viac !!!“

• CH Bueno Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná lokalita hotela, veľmi čisto. Izby zariadené všetkým, čo potrebujete. Chladnička, rýchlovarná kanvica. Milý personál. Boli sme spokojní a splnilo naše očakávania. Možno jedine negatíva, že“

• Hostal Abel Victoriano Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi sme boli spokojný,personál bol milý a nápomocný. Všetko sme mali na blízku a tak isto centrum čo bola výhoda.“

• diezmadrid Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektná poloha v samom centre Madridu, izba síce malá, ale perfektne čistá, posteľ veľmi pohodlná. Majiteľ veľmi bol ústretový. Boli sme si užiť Madrid a aj vďaka tomuto ubytovaniu sa to bolo na 1*“

• Fuencarral Adeco Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi milý personál. Výborná lokalita, 5 minút chôdze na Sol. Skvelá dostupnosť z Metra.“

29 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Community of Madrid

podľa 739 392 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com