2. Srbija: recenzije hotela
  3. Macva: recenzije hotela
Macva Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Tornik Brvnara Ljubojevic Prosječna ocjena: 10

„Lokacija kućice je na odličnom mjestu, blizu ski centra Tornik. Domaćini su bili odlični, kućica izuzetno čista i topla. Sve preporuke za ovo mjesto. Nadamo se ponovnom susretu.”

• „Prekrasan smeštaj za odmor i relaksaciju, toplo preporučujem svima da pronadju oazu mira u današnjem haosu. Domaćini u pravom smislu te reči,sve u svemu šteta što nema veće ocene od 10 jer je zadlužuju”

• Onore dell'amore 2 Prosječna ocjena: 10

„Lokacija je odlična. Svi važniji sadržaji su blizu. Svidjelo nam se još i to što su vlasnici pripremili par sitnica u apartmanu kao znak dobrodošlice. Izuzetno ljubazna i susretljiva vlasnica,otvorena za sva pitanja i dodatne zahtjeve”

• Hotel Euforia Lounge Prosječna ocjena: 10

„Sve je presavrseno,sve preporuke❣️❣️❣️”

• Garni hotel BARUT Prosječna ocjena: 10

„Lokacija, čistoća”

• A Hoteli - Hotel Sloboda Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo izvrsno: udobnost, smještaj, krevet, kupaonica, prostranost, higijena, doručak, al baš sve! Svaka preporuka i ako bude prilike opet ću doći.”

• Vila Safir Prosječna ocjena: 10

„Vila safir je sa mene divno otkriće! Bila sam više nego zadovoljna svakim detaljem mog boravka. Soba je bila nevjerojatno čista i udobna, a osoblje i domaćini su bili izuzetno srdačni, ljubazni i profesionalni. Lokacija je bila savršena, posebno mi se svidjelo što hotel nudi parking, to je za mene bio veliki plus, jer sam bez brige mogla parkirati automobil, ne razmisljajuci o bezbednosti jer je sve pod video nadzorom. Sve pohvale!!😊”

• Bozic apartman Prosječna ocjena: 9

„Cisto,sredjeno,centar grada.”

• Garni hotel BARUT Prosječna ocjena: 10

„Objekat je na extra lokaciji,udoban,cist Sve je prelepo i novo Osoblje je takodje vrlo ljubazno”

• Vila Safir Prosječna ocjena: 10

„Top, sve super.”