2. Ukraina – opinie o hotelach
  3. Lwów – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Lwów Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Super lokalizacja i wygoda”

• „Znakomita lokalizacja w ścisłym centrum miasta, dwa kroki od rynku, rzut beretem od Opery. W pełni urządzona mini-kuchnia, czajnik itp. Wygodne łóżko. Mili właściciele. Następnym razem będąc we Lwowie na pewno sprawdzę dostępność tego apartamentu.”

• Apart Panorama Ocena: 10

„W całości obiekt jest super , wygodna lokalizacja, szybki kontakt z właścicielem”

• DeMar Apart STAR Ocena: 10

„Wygodne łóżko oraz miejscowość”

• „Świetną lokalizacja w samym rynku, ale od strony wew dziedzińca więc cichutko i spokojnie. Mieszkanko czyste, personel bardzo miły i nie mieliśmy problemów z kontaktem.”

• Deluxe Leopolli Ocena: 10

„Bardzo mili i pomocni gospodarze.”

• „Duża przestrzeń, dwie łazienki, przytulnie. Pomocna obsługa”

• „Mieszkanie bardzo blisko centrum, ładna okolica, cisza, spokój, w środku czysto i przyjemnie, polecam)”

• „Lokalizacja”

• Stories Hub Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa, ładny pokój z balkonem , blisko do centrum , kapcie , żel pod prysznic , szampon, odżywka do włosów, mydło w płynie i plyn do mycia garów, herbata , ekspres do kawy na start , później już nie skorzystasz bo pojemnik na wodę zamknięty na kluczyk :) wygodne wyrko,czyściutka pościel, ręczniki, kapcie , żelazko, śniadanko przynoszone na umówioną godzinę do pokoju ,ładnie podane chociaż zdecydowanie nie w naszym guście po za tym to bardzo fajny hotel ,blisko sklep spożywczy, mogliśmy zostawić bagaż po wymeldowaniu bez problemu i jeszcze pozwiedzać, polecam :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Lwów

na podstawie 171 188 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com