2. Słowacja – opinie o hotelach
  3. Słowacja – opinie o hotelach
Niżne Tatry Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Penzion Drak Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa, pyszne śniadanie, apartament czysty i przestronny, bardzo dobra lokalizacja.”

• Hotel Janosik Ocena: 9

„Obiekt oraz okolica posiadajà swoj urok.”

• „Idealny domek dla dużej rodziny. Właściciel bardzo pomocny. Cisza i spokój. Bardzo dużym atutem są 4 łazienki. Grill, bilard, ognisko, gorąca bania (dodatkowo płatna). Dzieci płakały że muszą już wyjeżdżać. Polecam każdemu kto szuka ciszy i spokoju.”

• „- baseny - czajnik w pokoju - bardzo dobry wybór jedzenia na śniadaniu - blisko na Chopok”

• „Extra lokalizacja,super komfort ,wszechstronne pokoje i super wyposażone ...same plusy”

• Hotel Sachticka Ocena: 9

„Bardzo dobra znajomość języka Polskiego”

• Demänová Rezort Ocena: 10

„Ze śniadania nie korzystaliśmy ponieważ apartament był na tyle dobrze wyposażony, i z racji iż lubię gotować, nie jestem wstanie się wypowiedzieć na temat śniadań.. odnośnie lokalizacji, uważam że bardzo dobra pod każdym względem.”

• „Obiekt bardzo zadbany. Apartment, który zajmowaliśmy składał się z dużego pokoju dziennego, łazienki oraz dwóch identycznych sypialnia. Nie było zatem tematu, że ktoś śpi lepiej, a ktoś gorzej Materace, poduszki,ki bardzo wygodne. Pościel i ręczniki dobrej jakości. Kuchnia wyposażona we wszystko. Wokół cisza. Ładnie zagospodarowana przestrzeń na zewnątrz. Godzina jacuzzi i sauny na podczerwień gratis. Obiekt położony bezpośrednio przy żółtym szlaku na Chyżki. Doskonałe miejsce do penetrowania Wielkiej Fatry.”

• Hotel Akvamarín Ocena: 9

„Basen hotelowy. Baseny termalne. Sniadania.”

• Hotel Áčko Ocena: 10

„Oryginalny wystrój hotelu, miła obsługa, atrakcyjne SPA.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Niżne Tatry