2. Kostarika - hodnotenia hotelov
  3. Limon - hodnotenia hotelov
Limon Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Ocean View Lodge Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita Cahuita je vyborna nielen ako vstup do narodneho parku, ale zaroven poskytuje pomerne kludne a tiche prostredie pre pobyt. Hotel bol v dochadzkovej vzdialenosti od vstupu do parku a aj z autobusovej stanice cca 10 min. Situovany pri mori s obojstrannou pavlacou, co umoznilo sedenie bud pri bazene alebo na druhej strane s vyhladom do zahrady a na more. Pekne ciste izby. Dobre ranajky.“

• Passion Fruit Lodge Priemerné hodnotenie: 8

„Nadherne prostredie, premyslene usporiadanie chatiek, chodniky skryte v zeleni, bazen, vsetko nad nase ocakavania.“

• Physis Caribbean Bed & Breakfast Priemerné hodnotenie: 10

„Jedno z najlepsich ubytovani ake sme v Kostarike mali. Skoda, ze sme boli len jednu noc. Hotel je priamo v lese, ale s dobrym pristupom. Izby su vybavene vsetkym, co cestovatel potrebuje. Pohodlna postel. Mna osobne potesil dobry kavovar. USB vystpy na nabijanie mobilu. TV s Netflix. Vsade cisto, zahrada velmi pekna. Chutne ranajky osobne pripravuje pani domaca, ktora nam aj dobre poradila kde je dobra restauracia, plaz a pod.“

• Casa Viva Lodge Priemerné hodnotenie: 10

„Najkrajsie ubytovanie v akom sme zatial byvali. Tropická zahrada kde sa bungalovi nachádzajú je neskutocna. Prechadzka na sukromnu plaz s lehatkami cez nádhernú zahradu. V tomto ubytovani bolo vsetko uzasne, od prostredia, ubytovania az po sluzby. Totalne sukromie a bezpečnosť. Raj na zemi.“

• Hotel Casa Merlin Priemerné hodnotenie: 10

„Krasne a ciste ubytovanie vo vybornej lokalite,par minut pesi od plaze a v blizkosti dobrych restauracii. cely areal hotela bol cisty a velmi dobre udrziavany. hotel disponuje dobre vybavenou spolocnou kuchynkou. ocenujem najma pristup personalu - Silvia a Editka z recepcie boli velmi ochotne a napomocne, vybavili nam super aktivity v okoli (navsteva kakaovej plantaze/jaguar rescue center/kajakovanie po rieke) a pomohli nam so vsetkym, s cim sme potrebovali. Kostariku sme si naozaj uzili a tento hotel a jeho vynikajuce sluzby k nasej spokojnosti vyrazne prispeli. Navstevu odporucame vsetkymi desiatimi a dufame, ze sa sem raz vratime:)“

• Lanna Ban Hotel Priemerné hodnotenie: 5

„pekné prostredie“