2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
Lake Annecy Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hôtel du Château Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування , прямо в центрі,гарний і добрий персонал, домашня затишна атмосфера готелю.“

• Premiere Classe Annecy Cran-Gevrier Оцінка за відгуками: 9

“Привітний персонал, співвідношення ціна-якісь, розташування. Є парковка.“

• Agréable studio Thiou proche de la gare Оцінка за відгуками: 7

“Майже все було добре, гарна тераса, 'затишно, чисто, рушники, кава, шампунь“

• Novotel Annecy Centre Оцінка за відгуками: 9

“Великий готель, багато номерів, хороше обслуговування, дуже зручно що є свій ресторан - де можна і повечеряти і просто кави попити. Смачні сніданки, зручні ліжка, хороша ціна. Загалом - усе сподобалось! Вікна дійсно виходили також на Залізничну дорогу, вночі потяг трішки заважав. Проте в нашому номері (думаю і в інших також) були встановлені подвійні вікна - які робили покращену шумоізоляцію, тому той потяг не так вже і було чутно) Усе інше - дуже сподобалось. Розташування також дуже хороше)“

• Icône Hôtel - Annecy Оцінка за відгуками: 10

“прямо біля входу у стару частину містечка, з вікон готелю вигляд на внутрішню вуличку старого міста, є все необхідне. Біля готелю місцева крамничка зі смачнючою випічкою“

• greet hôtel Annecy Cran-Gevrier Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручний готель для зупинці в цьому регіоні. Сподобалися ігрова зона для дітей, сніданки, парковка у дворі, готель сімейного типу“

• Icône Hôtel - Annecy Оцінка за відгуками: 8

“Готель а центрі міста, в номері є чайник. Гарний вид з вікна . Вічливий персонал, на перший погляд чисто“

• Campanile Annecy Centre - Gare Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, біля жд вокзалу та 200 метрів до центру пішки“

• Campanile Annecy - Cran Gevrier Оцінка за відгуками: 9

“Теплі та зручні номери, є все необхідне для проживання. Дуже приємний персонал готелю. Смачний сніданок приємно здивував. В цілому, дійсність перевершила очікування“

• Hotel Les Terrasses Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне розташування, недалеко пішки до старого міста. Безкоштовна парковка на території. В номері є все необхідне, також є чайник ( можливість зробити чай та каву).“

30 найкращих готелів в регіоні Lake Annecy