2. Francuska: recenzije hotela
  3. Francuska: recenzije hotela
Great Alpine Road Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Ibis Styles Menton Centre Prosječna ocjena: 10

„Dobra lokacija, lijep hotel, ljubazno osoblje”

• Hôtel Le Dauphin Prosječna ocjena: 10

„Osoblje ljubazno,čistoća sobe,lokacija”

• Hôtel Richelieu Prosječna ocjena: 8

„Lokacija Blizina garaže”

• Ibis Styles Menton Centre Prosječna ocjena: 10

„Odlična lokacija u centru, izuzetno ljubazno osoblje na recepciji, dostupni besplatni napitci (kava, sokovi, limunada...). Odličan parking za motor u garaži uz nadoplatu od 11€.”

• Hotel de la Placette Barcelonnette Prosječna ocjena: 9

„Lokacija u samom centru mjesta. Vlasnici ljubazni. Iako nema dostupan parking, u blizini ima par javnih parkirališta gdje smo ostavili automobil. Stvari smo prebacili s teretnim biciklom i to nam je došlo kao naručeno. U sklopu smještaja ima i garaža za motore i bicikle.”

• Hôtel De Londres Prosječna ocjena: 10

„odlican cist uredan hotel”

• Hôtel Riva Art & Spa Prosječna ocjena: 9

„Odlična lokacija u prvom redu do mora, vrlo ljubazna gospođa koja je nas dočekala na recepciji, detaljno objasnila sve o sadržajima hotela te odgovorila na naša dodatna pitanja u vezi parkinga. Udobni kreveti, čvrsti madraci, baš po mom ukusu. Vrlo čista i uredna soba, dovoljno prostrana, boce s pitkom vodom i malom hladnjaku.”

• ibis budget Menton Bord de Mer Prosječna ocjena: 7

„Lokacija hotela nalazi se u blizini centra i plaže. Ispred hotela nalazi se supermarket. Dostupno je garažno parkiralište po 6 eura po danu. Ljubazno osoblje. Iz sobe se pruža predivan pogled na more i grad.”

• „Dodatni sadržaji, parking, blizina dućana”

30 najboljih hotela u regiji 'Great Alpine Road'

na temelju 132.259 recenzija hotela na Booking.com-u