2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Chorvatsko hodnocení hotelů
Kvarnerský záliv Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Boutique & Design Hotel Navis Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní místo , soukromí , obsluha , pokoje , servis ,to vše na vysoké úrovni .“

• Blue Waves Resort Průměrné hodnocení: 7

„Velikost pokoje, terasa, švédské stoly“

• Hotel Bor Průměrné hodnocení: 10

„Vstřícnost zaměstnanců byla skvělá. Změny, které jsme potřebovaly provést na začátku ubytování, byly hned vyřešeny. Rada se někdy vratim. Moc děkujeme“

• Hotel Continental Průměrné hodnocení: 6

„Hotel na hezkém místě, 5 minut pěšky na ulici Korzo, hned u hotelu autobusové nádraží. Rychlý check-in.“

• Valamar Sanfior Hotel & Casa Průměrné hodnocení: 9

„Hotel je přímo u moře s pěknými bazény s velmi chutným jídlem s možností každodenních aktivit s příjemnou fitness cvičitelkou.“

• Mediteran Hotel by Aminess Průměrné hodnocení: 10

„Po příjezdu na hotel na nás již čekala velmi milá a usmívající se paní recepční. Moje angličtina je velmi špatná, ale paní recepční se snažila, mluvila pomalu a občas jsme spolu přešly do chorvatštiny, vše dostatečně vysvětlila. Pokoj byl nakonec s výhledem na moře, díky úžasné paní recepční a báječnému a velmi sympatickému panu manažerovi, naprosto nic nebyl problém. Pokoj byl čistý, uvítací desert s lahví vody na pokoji, servis ručníků a dennodenní úklid perfektní. Vždy se bojím, jaké budou v ubytování matrace, ale tady byli dokonalost sama a k tomu na dotek příjemné povlečení a prostěradla. Jídlo jsme měli zakoupenou polopenzi a po příchodu do restaurace už na nás opět čekala milá osoba, která nám opět vše vysvětlila a my se už jen mohli pustit do úžasného jídla s obrovským výběrem, večeře i snídaně byly parádní. Venkovní bazén byl vypuštěný, jelikož ještě nebyla sezóna, ale vnitřní bazén byl v provozu. Opět vše čisté, voda tak akorát. Hotel je malinko starší, ale rozhodně to na zážitku nic neubírá. K pláži je to opravdu kousek, což je veliká výhoda tohoto hotelu, jelikož většina hotelů je v kopcích. Je tu výběr pláží - betonová plata, písek i kamínky. Neustále se vás personál ptal, zda je vše v pořádku, nic nebyl žádný problém. Za nás tento hotel mohu velmi ráda a vřele doporučit.“

• Hotel Lovran Průměrné hodnocení: 10

„Personál byl velmi ochotný, vstřícný. Snídaně vynikající“

• Hotel Dražica - Hotel Resort Dražica Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita, milý personál, dobré jídlo se slušným výběrem.“

• Magal Hotel by Aminess Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita skvělá jídlo vynikajici“

• Corinthia Baška Sunny Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně a brunch do 13h skvělé. Všeho bylo dost, organizace a personál super. Vše jsme si užili, bazény, jídlo, prostory herny, pohodlné parkování, nemám co vytknout. Úklid pokoje každý den. Chtěli jsme přikoupit noc, ale spálili jsme se na sluníčku, jinak bychom klidně zůstali i déle.“

Kvarnerský záliv – 30 nejlepších hotelů