2. Malezja – opinie o hotelach
  3. Kuala Lumpur Federal Territory – opinie o hotelach
Kuala Lumpur Federal Territory Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękny, duży apartament, z pięknym widokiem, dobrzy wyposażony, naprawdę rewelacja. Basen na 50 piętrze petarda, naprawdę warto.”

• „Dobra lokalizacja z niesamowitym widokiem na Petronas Tower. Bardzo uprzejmy personel.”

• „Super obsługa, bardzo mili i pomocni. Śniadanie - chleb pieczony na miejscu - ZNAKOMITY!”

• „Piękny basen, ładne widoki, ładny apartament.”

• „Fajna lokalizacja, blisko metro i Chinatown”

• „Uprzejmy personel, klimat hotelu, miękkie łóżko - spało mi się świetnie. Bardzo dobrze działające wi-fi. Czysto, w samym hotelu czułam się bezpiecznie. Okolica hotelu natomiast: na plus - blisko do kilku miejsc turystycznych, bądź do kolejki/metra aby do innych podjechać. Minus okolicy - nie wzbudza dużego zaufania, ale nie jest to też najgorsza dzielnica Kuala Lumpur.”

• „Świetna lokalizacja, 3 minuty od Petronas Tower. Przestronny, czysty pokój z pięknym widokiem. Ogromnie zróżnicowane śniadanie. Basen do dyspozycji gości z zapierającym dech w piersiach widokiem.”

• D Loft Hotel Ocena: 8

„Bardzo dobra lokalizacja przy samej stacji metra. Czysto i wygodnie. Ze śniadania nie korzystaliśmy. Miły i pomocny personel”

• „Lokalizacja, basen, bardzo miły i pomocny personel”

• Ascott Star KLCC Ocena: 10

„Dobra lokalizacja, bardzo miła i pomocna obsluga, basen na dachu z pięknym widokiem, całkiem dobra siłownia”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kuala Lumpur Federal Territory