2. Slovinsko - hodnotenia hotelov
  3. Slovinsko - hodnotenia hotelov
Kras Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Prunk Priemerné hodnotenie: 7

„Fajn hotel na hraniaich. Nachádza v strede jaskýň.“

• Hotel Maestoso - Lipica Priemerné hodnotenie: 9

„krásne prostredie, zaujímavé moderne riešenie izieb, neskutočne milý personál, vyhoveli nam vo všetkom“

• Hotel Malovec Priemerné hodnotenie: 9

„Príjemný hotel s možnosťou parkovania vo dvore. Bohaté raňajky. Izba s balkónom bola priestranná, čistá. Celkovo sme boli s ubytovaním spokojní.“

• Safir Hotel Casino Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha hotela fajn, keďže sme chceli vidieť Lipicu a tiež Taliansko. V hoteli sme boli len 1 noc a na prespanie to bolo super... Ak by som tu ale mala byť dlhšie asi volím iný hotel. Keďže v hoteli je kasíno, kde sa asi fajčí (neviem, nebola som:))cigarety cítiť aj v hoteli... Kúpeľne sa tvária ako nové, aj vybavenie hotela, ale asi si niečo uz pamätajú no je to čisté, takže to bolo super. Raňajky taký hotelový zaklad, sladké (croissanty-tie boli úžasné), ovocie, a klasika párky, praženica atď. Celkovo na krátkodobé ubytovanie super.“

• Hotel Maestoso - Lipica Priemerné hodnotenie: 7

„Perfektná lokalita v oblasti známej nádherným plemenom koní. Jedlo bolo na veľmi dobrej úrovni.“

• Sobe Rooms Nataly Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná lokalita pri nákupnom centre. Blízko železničnej a autobusovej stanice. Ideálne na jednodňové výlety do Koperu, Trieste, Novej Gorice... Večer je tu úplné ticho, ale ani ráno nepočuť v izbe žiaden hluk, okná dobre izolujú. Blízko na nákup potravín, raňajok, neďaleko je pekáreň a reštaurácie. Aj napriek zime vonku bola izba príjemne vykúrená, dalo sa dokúriť klimatizáciou. Vybavenie bolo čisté a nové. Rozhodne odporúčam.“

• Safir Hotel Casino Priemerné hodnotenie: 10

„Izby veľké, priestranné, dobre vybavené. Kúpeľňa a izba pekná, čistá. Veľká spokojnosť, radi sa vrátime do tohto hotela. Raňajky chutné, dobrý výber. Pani na recepcii milá.“

• Boutique Hotel Grahor Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi príjemný hotel, trošku skovaný medzi rodinnými domami. Veľmi komfortné bývanie, príjemný personál. Raňajky na veľmi dobrej úrovni.“

• BIOHOTEL StDaniel Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajúci hotel .. krasne prostredie.“

• Hotel Maestoso - Lipica Priemerné hodnotenie: 9

„Výborné raňajky a super lokácia hneď pri Lipickom žrebčíne. Zaujímavý celkový vzhľad izieb.“

5 Najlepších hotelov v regióne Kras