2. Comentarii despre hoteluri în Slovenia
  3. Comentarii despre hoteluri în Slovenia
Kranjska Gora Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Kranjska Gora Scor din comentarii: 10

„Suntem pentru a doua oară cazați în această locație superbă, personalul foarte amabil, mic dejun bufet suedez cu produse proaspete și foarte variate, spațiu generos în restaurant unde se servea micul dejun. Se poate servi și cina contra cost 25 euro/persoană, dar trebuie anunțat la recepție până la ora 17 în ziua respectivă. Camera dublă superioară cu balcon foarte spațioasă, camera si baia curate, curățenia se face zilnic. Parcare mare gratuită, exclusiv pentru clienții hotelului. Temperatura foarte potrivită din stațiune de 15 grade noaptea si 23-25 grade în timpul zilei, nu necesită aer condiționat în cameră. Există aer condiționat în recepție și restaurant. Cafea și ceai disponibil gratuit pe tot parcursul zilei, la aparatul amplasat lângă recepție. Hotelul este situat aproape de principalele obiective din centru si aproape de lacul Jasna. Multe locuri de drumeție în apropierea hotelului. Mulțumim frumos pentru sejurul minunat și cu siguranță vom reveni cu altă ocazie. Recomandăm cu toată încrederea acest hotel!”

• Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora Scor din comentarii: 10

„A fost foarte curat, și locația superba.”

• Ramada Resort Kranjska Gora Scor din comentarii: 7

„Amplasamentul și facilitate parcare.”

• Hotel Kranjska Gora Scor din comentarii: 10

„Locația hotelului excelenta și curățenia din camere!”

• Hotel Kompas Scor din comentarii: 8

„Micul dejun a fost foarte bogat si variat.”

• Hotel Špik Scor din comentarii: 10

„Multe feluri, în fiecare zi aproape altceva și diversificat! Nemaipomenit!”

• Hotel Alpina Scor din comentarii: 6

„Locația”

• Hostel in picerija Špajza Scor din comentarii: 10

„Totul a fost conform prezentării. Pizzerie la parterul locației cu terasă unde am putut servi masa după plimbările pe care le-am făcut.Personal foarte amabil și o zona de o frumusețe de nedescris.Cu siguranță îmi doresc să revin.”

• Hotel Kompas Scor din comentarii: 8

„Locația foarte aproape de pârtie. Mâncarea a fost excelenta. Personalul atent și amabil. Am apreciat si autobuzul gratuit între stațiuni.”

• Hotel Alpina Scor din comentarii: 9

„Micul dejun a fost foarte bun! Locatia foarte buna, la baza partiei.”

Cele mai bune 10 hoteluri din Kranjska Gora