Κως Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Mitsis Family Village Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.»

• Captain's Hotel Βαθμολογία σχολίων: 6

«Ήταν ήσυχα και καθαρά. Πρωινό καλό για τα λεφτά που μας πήραν.»

• Olympia Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το ξενοδοχείο είναι στο κέντρο της Κω. Έχει παρα πολύ κοντά σούπερ μάρκετ (100 μέτρα). Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό. Φτάσαμε αργά το βράδυ και το check in έγινε σε μολις πέντε λεπτά , η ρεσεψιόν ειναι 24ωρη. Το πρωινό είναι πλούσιο και έχει παρα πολλές επιλογές. Αξίζει να σημειωθεί πως το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο. Τέλος , κάθε πρωί το ξανακαθαριζαν και άλλαζαν τις πετσέτες.»

• Blue Lagoon City Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο, η καθαριότητα το πρωινό!!!»

• Kosta Palace Βαθμολογία σχολίων: 7

«Value for money συγκριτικά με τα υπόλοιπα καταλύματα στην περιοχή.»

• Silver Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και άνετο. Το προσωπικό του ξενοδοχείου μας εξυπηρέτησε άμεσα και πάντα με προθυμία και ευγένεια.»

• Ξενοδοχείο Αικατερίνη Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία είναι φανταστική στο καλύτερο σημείο για να μείνει κανείς στην πόλη. Η ιδιοκτήτρια μας περίμενε μέχρι αργά για το check in μας . Καθαρά δωμάτια , καθαρό ξενοδοχείο .»

• Popi Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ηταν αρκετά κοντά στο κέντρο, απέναντι από την παραλία, είχε μαγαζιά γύρω γύρω, καθαρό δωμάτιο και πολύ ευγενικοι οικοδεσπότες, βοηθητικοί και τρέχουν να βοηθήσουν σε οποιαδήποτε ανάγκη.»

• KoSea Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άνετα κρεβάτια ωραία τοποθεσία πολύ καλό προσωπικό άψογη καθαριότητα»

• Ξενοδοχείο Κοάλα Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το πρωϊνό ήταν επαρκέστατο, με φρεσκότατα προϊόντα. Η τοποθεσία ήταν ιδανική, καθώς το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μικρή απόσταση από την θάλασσα, το κέντρο της πόλης και το λιμάνι, με σύντομη πρόσβαση στα αξιοθέατα της πόλης της Κω. Μπορείς να μεταβείς στην πόλη με παραθαλάσσια διαδρομή η οποία είναι υπέροχη καθώς περπατάς δίπλα στην θάλασσα με ιδανικό πεζόδρομο και παράλληλο ποδηλατόδρομο. Συνιστώ το ξενοδοχείο ανεπιφύλακτα.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Κως

βάσει 46.711 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com