2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Carinthia – opinie o hotelach
Carinthia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Glamping MM Ocena: 10

„Cisza, spokój, piękne widoki. Pomocna gospodyni dba o teren i dodaje temu miejscu rodzinnej atmosfery. Miejsca wspólne są magiczne, bardzo miło spędza się w nich czas. Miejsce znajduje się z dala od masowej turystyki i większych miast, więc można delektować się chwilą oraz na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego.”

• Youth Hostel Punkl Ocena: 10

„Sam obiekt jest bardzo dobry. Duża, wyposażona kuchnia. Świetne miejsce na odpoczynek w trakcie długiej podróży”

• Apartments MM Ocena: 10

„Bardzo interesujące miejsce, znakomicie położone, z imponującymi zbiorami starych przedmiotów użytkowych od samochodów przez rowery itp.”

• „Bardzo dobry stosunek jakości do ceny Bardzo obfite śniadania Miły personel”

• Apartma pri babici Ocena: 10

„Śniadanie bardzo dobre, świeże mleko, jogurt, pieczywo, owoce”

• „Okolica”

• „Zapierający dech w piersiach widok, wspaniali właściciele.”

• „Natura”

• „Lokalizacja blisko starego miasta,pokoje czyste wygodne,bardzo miła obsługa.Polecam”

• „Przepiękny widok , przesympatyczna gospodyni , poczuliśmy się jak u cioci, na przywitanie poczęstowała nas naleweczka, śniadanie smaczne, własny dżem , suszona i normalna szynka , żółty ser. Jest opcja dla wegetarian. Moskitiery w oknach wiec nie ma komarów w domku . Czysto. Spokojnie . Wygodnie. Można się dogadać o godzinę przyjazdu. Klimat wiejski , rodzinny . Zdecydowanie polecam”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Carinthia