3. Хмельницька область: відгуки про помешкання для відпустки
Хмельницька область Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Elena's Holiday Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Все добре, є все що треба для комфортного проживання“

• Apartments U Ratushi Оцінка за відгуками: 10

“Комфортне розташування, низька ціна, наявність кухні“

• “Враження дуже приємні. Чисто, охайно, є все необхідне для побуту. Був з родиною 2 доби, хотілось залишитись ще).“

• Luxury Live Оцінка за відгуками: 6

“Розташування та комфортні умови поселення та виїзду. Загалом все було необхідне, але не було одноразових тапочок.“

• Комфортний люкс Оцінка за відгуками: 10

“Гарний, якісний ремонт, самостійне заселення, дуже зручне ліжко і диван , просторо, достатньо посуду, були і сіль і цукор , чай і кава машина.“

• Апартаменти в Старому Місті Sweet House Оцінка за відгуками: 10

“Їхали з Дніпра. По фото, дивишся і думаєш, це точно все домальовано для заманухі, АЛЕ, номер фантастичний. Умови ідеальні, розташування ідеальне (гугл карти показували, що треба йти в іншу сторону, але адміністратор нас зустрів). Вид з номера не дуже, бо йде будівництво (це не впливає на ваше перебування, вікна щільні). Адміністратор дуже привітна, все показала. Умови, повторюсь, чудові : мікрохвильовка, мініхолодильник, посуд, постіль, ліжко, ванна кімната, загалом все дуже чудово. Є капці, халати, фен, одноразові шампуні та гелі для душу, мило, папір. Якщо будемо, ще раз в місті, обов'язково зупинемося тут. Дякую за вашу роботу“

• “Сподобалось абсолютно все!“

• Студия на Проскуровской 16 Оцінка за відгуками: 10

“Квартира дуже комфортна,все є , мікрохвильова піч,холодильник, чайник,посуд,пральна машина,дуже виручило те, що плита газова,при відключення світла є можливість підігріву їжи,води для чаю,місце положення чудове,все під рукою і кафе, і магазини,парк,торгові центри,театр. Місце затишне ,поруч немає проїзної частини,тому дуже тихо і повітря чисте. Єдине чого не вистачає кондиціонера, але нам повезло з погодою ,ввечері було прохолодно і відкриті вікна і балкон ,давали прохолоду .хазяйка квартири привітна,зустріли ,заселили,скарг не має. Дякуємо за комфортні умови проживання.Для тих хто подорожує машиною ,вдень місце знайти важко, але ввечері всі їдуть,я так розумію працівники магазинів і ресторанів, і тому недалеко від будинку можно поставити машину,“

• “Чудова, велика, комфортабельна, добре обладнана квартира. Зручні ліжка, швидкий безкоштовний інтернет. Квартира повністю відповідала нашим сподіванням.“

• “Гарні апартаменти, є все для комфортного проживання. Господар розмістив світильники на батарейках, дуже зручно“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Хмельницька область

на основі 13 490 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com