2. AVT - komentarji o hotelih
  3. Koroška - komentarji o B&B-jih in gostiščih
Koroška Preverjeni komentarji resničnih gostov o B&B-jih in gostiščih

• Kronenwirt Ocena: 10

“Zelo prijazni in občutek domačnosti”

• “Predvsem me je razveselilo to,da so nama z otrokom ustregli in nama pripravili zajtrk že ob 7.uri,kar pol ure prej,kot ga imajo.Zajtrk zelo okusen,raznolik in ličen.Postregli so dobro kavo.Soba in kopalnica čisti.Soba je imela pogled na vrt,zbudilo naju je ptičje petje.Mirna okolica.Z bivanjem sem zelo zadovoljna.”

• “Osebje je prijazno, mobilna hiska prijetna in lepo zasnovana. Ima 2 kopalnici s straniscema. Kamp je prijeten. Mobilne hiske nudijo razgled na tako imenovan ribnik, jezero je zadaj za hiskami, in se ga ne vidi. Plaza pri jezeru je pomol, do vode prides po stopnicah.”

• Bergbude Ocena: 9

“Lokacija nastanitve je bila odlična zaradi bližine jezera na katerem je potekala mednarodna SUP tekma. Nastanitev se sicer nahaja ob cesti vendar promet ni moteč. Sobe so prostorne in čiste z lepim razgledom. Za zajtrk sem pogrešal več svežega sadja.”

• Haus Janschütz Ocena: 10

“Se radi vračamo ...”

• K2 Brunnen Haus Ocena: 8

“Lokacija in zajtrk odličen, še posebej kava.”

• “Čistoča, lokacija.”

• “Prijazni gostitelji, zelo primerno za kolesarske popotnike, saj je poskrbljeno za hranjenje koles in tudi morebitno polnjenje električnih baterij. Če ne dela domača restavracija, možnost dobre hrane preko ceste. Zajtrk okusen, vsega dovolj, po potrebi prinesejo več. Zelo prijazno so nam poslali pozabljene stvari po pošti.”

• Pension Helios Ocena: 10

“Zelo prijeten hotel. Prijazno osebje. Zelo dober in obilen zajtrk. Čudovito. Zelo priporočam. Še se bomo vrnili.”

• Haus Kärnten Ocena: 10

“Super mirna lokacija,prenovljene čiste sobe, prijazno osebje”

Najboljših 30 B&B-jev in gostišč - Koroška

na podlagi 100.287 mnenj gostov o B&B-jih in gostiščih na Booking.com