2. Ausztria hotelértékelések
  3. Karintia hotelértékelések
Karintia Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Garni Wurzer Értékelési pontszám: 9

„Aktív kikapcsolódásra és átutazóban egy napi szállásra is kiválóan alkalmas. Remek környezet, családias hangulat, nyugodt, természetközeli szállás.”

• Hotel Restaurant Ulbing Értékelési pontszám: 10

„Minden nagyon tökéletes volt! Kiválló kedves személyzet. Mindenben nagyon segítőkészek. Csak ajánlani tudom ezt a szállást!”

• Hotel Sandwirth Értékelési pontszám: 7

„Reggeli kiváló, személyzet kedves,udvarias.”

• eduCARE Hotel Értékelési pontszám: 10

„A szállás melletti étterem kínálata nem túl nagy, de olyan minőségű, hogy ide már csak ezért is érdemes visszamenni. A felszolgálók nagyon kedvesek, segítőkészek, türelmesek. lehet kutyát is bevinni, kedvesen fogadják. Az összes spárgával készült ételüket ajánlom, mert ilyet máshol nem nagyon ettem még. A szálláson az utolsó percben ki-chek elött kértem, hogy az időjárás miatt maradhassak a szobámban még egy napot ( motorral hazáig viharban kellett volna jönnöm különben ), amit nagyon flottul, probléma nélkül megoldottak. Amikor eljöttem másnap, nagyon korán indultam és a recepciós felajánlotta hogy ad egy kávét legalább amiért nem reggelizek vagy ad egy almát útravalóul. Nagyon kedves volt tőle, hálásan köszönöm a felajánlását!”

• Hotel OTP Birkenhof Értékelési pontszám: 9

„Tudatosan választottuk a szállodát a környék felfedezéséhez illeszkedően. A reggeli kiváló volt választékban, minőségben egyaránt. A személyzet kedvessége és figyelmessége csillagokat emelt a szálloda színvonalán.”

• COOEE alpin Hotel Bad Kleinkirchheim Értékelési pontszám: 5

„Modern, környezettudatos”

• Hotel - Restaurant Soleo Értékelési pontszám: 8

„Finom és bőséges reggeli. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. Az ágy kényelmes és a szoba mérete is megfelelő. Rendelkezésre állnak biciklik, amelyeket ingyenesen használhat minden vendég.”

• Hotel Rösch Értékelési pontszám: 7

„A hotel szuper helyen fekszik, közel a bicikli úthoz. Rendkívül szimpatikus a főnökasszony! Perfekt a reggeli és a vacsora is nagyon ízlett!”

• Hotel Seven Értékelési pontszám: 9

„A reggeli elsősorban.”

• Pension Wachau Értékelési pontszám: 9

„Remek reggeli, jó elhelyzkedés közel az Egyetemhez!”

Karintia 30 legjobb hotele

181 861 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán