2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Alpii Iulieni Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Art Hotel Kristal Scor din comentarii: 10

„Curățenie zilnica, mâncare foarte buna, mic dejun și cină( recomand) Aproape de cascada și lac Vom reveni cu drag”

• Hotel Alpina Scor din comentarii: 9

„Micul dejun a fost foarte bun! Locatia foarte buna, la baza partiei.”

• Nature Hotel Lukanc Scor din comentarii: 10

„Oază de liniște într-un peisaj deosebit. Personal amabil și calificat, atent la cele mai mici detalii. Camere curate, spațioase cu aer condiționat, iar priveliștea de pe balcon e minunată. Terasa și grădina sunt locuri unde te poți relaxa în mijlocul naturii, departe de orice zgomot. Lacul Bled situat la o distanță de aproximativ 5 minute de mers cu mașina. Mic dejun îmbelșugat și delicios. Cu siguranță ne vom caza aici și altă dată. Recomand cu drag și felicitări 👏👍🤗”

• Hotel Špik Scor din comentarii: 10

„Multe feluri, în fiecare zi aproape altceva și diversificat! Nemaipomenit!”

• Hotel Jezero Scor din comentarii: 10

„Foarte curat,personal amabil si profesionist”

• Bohinj Eco Hotel Scor din comentarii: 10

„Totul ...curat mancare foarte bună un sejur de nota 10”

• Hotel Kompas Scor din comentarii: 8

„Locația foarte aproape de pârtie. Mâncarea a fost excelenta. Personalul atent și amabil. Am apreciat si autobuzul gratuit între stațiuni.”

• „Totul camera mare curata mic dejun bogat Cina la fel totul de nota 10 ........revenim cu siguranta”

• Hotel Park - Sava Hotels & Resorts Scor din comentarii: 10

„☆☆☆☆☆”

• Penzion Kaps Scor din comentarii: 10

„Camera mare, foarte curata, iar micul dejun foarte bun. Pensiunea are parcare proprie, gratuita.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Alpii Iulieni