2. Olaszország hotelértékelések
  3. Olaszország hotelértékelések
Júliai-Alpok Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Garni Hotel Savica - Sava Hotels & Resorts Értékelési pontszám: 5

„Elfogadható minőségű volt a reggeli, nem túl változatos választékkal. A célnak megfelelt.”

• House Budkovič Értékelési pontszám: 10

„Kiváló elhelyezkedés és segítőkész, barátságos személyzet. A buszmegálló és pékség 1 perc tàvolságra található. Abban az időszakban amikor én ott tartózkodtam, kevesen voltak a szálláson ezért a kényelem érdekében upgradeltek egy privát szobába. 10/10es hely, legközelebb is ide foglalok.”

• Hotel Pittini Értékelési pontszám: 10

„Barátságos kis szálloda, nagyon kedves személyzettel. Bőséges, változatos reggeli. Kerékpáros túrák bázisának is ideális.”

• Life Hostel Slovenia Értékelési pontszám: 10

„Tiszta, kedves mindenki”

• Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora Értékelési pontszám: 10

„Központi helyen,tiszta szoba,személyzet udvarias,a svédasztalos reggeli bőséges,igazán nyugalmas hely.”

• Ramada Resort Kranjska Gora Értékelési pontszám: 9

„A reggeli finom és választékos. Többféle gyümölcs a kínálatban. Kedves kiszolgálás. Gyönyörű természeti adottságok a közelben.”

• Hotel Park - Sava Hotels & Resorts Értékelési pontszám: 9

„A környezet, a kiszolgálás.”

• Špik Alpine Resort Értékelési pontszám: 10

„Nagyon finom ételek, gyönyörű kilátás, az erkélyről. Közelben lévő gyönyörű túraútvonalak. A hotel közvetlen szomszédságában csörgedező tiszta vizű patak. Kedves segítőkész személyzet. Angolul jól tudó személyzet.”

• Hotel Lovec Értékelési pontszám: 7

„A reggeli bőséges, választékos, friss és fínom volt. Nagy kár, hogy vacsorát nem kínálnak, pontosabban, hogy nem félpanziós. A kilátásunk a tóra nézett, így pazar látvany tárult a szemünk elé, miden erkélyre való kijáráskor. A tó körül is sok a látnivaló, ezért érdemes uzsis táskával nekivágni és itt ott megpihenni.”

• Bohinj Eco Hotel Értékelési pontszám: 7

„Mindenki rendkívül kedves volt. Laktózérzékeny vagyok és odafigyeltek erre. Jó volt a medence, a kislányom nagyon élvezte és tetszett, hogy ha kevés volt a vendég akkor azok a vizes dolgok voltak aktívak, amiket használni szerettünk volna. A szauna is rendkívül jó volt.”

Júliai-Alpok 30 legjobb hotele

112 798 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán