2. Індонезія: відгуки про готелі
  3. Індонезія: відгуки про готелі
Ява Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Ashley Wahid Hasyim Jakarta Оцінка за відгуками: 10

“Комфорт, чистота, гарний інтерʼєр, персонал надзвичайно ввічливий“

• Cipta Hotel Wahid Hasyim Оцінка за відгуками: 8

“Велика кімната з вікном та усім необхідним в ній; холодильник, фен, чайник, сейф, гігієнічні засоби“

• Yello Hotel Jemursari Оцінка за відгуками: 5

“Смачний сніданок.“

• Citi M Hotel Gambir Оцінка за відгуками: 7

“Хороші сніданки та привітний обслуговуючий персонал. Поруч музей та монумент. Чисті кімнати, хоч і старі. Ресторанчик дуже затишний. В загальному сподобалось.“

• HARRIS Hotel & Conventions Bekasi Оцінка за відгуками: 8

“Хороші умови, якщо зрівнювати за інші варіанти за 350к-500к. За таку ціну отримаєтн вищий комфорт чим зазвичай.“

• Ijen Resort and Villas - The Hidden Paradise Оцінка за відгуками: 10

“Сподобався вигляд, персонал, місце розташування 😍“

• ILLIRA Hotel Banyuwangi Оцінка за відгуками: 5

“обслуговування було хорошим, але було багато але“

• Millennium Hotel Sirih Jakarta Оцінка за відгуками: 10

“Мені дуже сподобалось співвідношення ціни та якості. Готель чистий та доглянутий! Номер просторий з великим ліжком та чудовим видом. Особливо хочу відмітити room service! Який за доступну ціну мав високу якість! Також я користувалась сауною, парною, басейном та гарячим басейном. Все працює добре. На жаль не змогла замовити масаж, який не працював через свята. Сніданок повний та смачний, є страви азіатської та європейської кухні. Персонал дуже привітний і завжди раді допомогти. Я змогла добре відпочити як фізично так і морально!“

• Anara Airport Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Хороший варіант для відпочинку перед довгим перельотом. Чисто, зручне ліжко і дуже близько до терміналу 3“

• Ibis Budget Jakarta Menteng Оцінка за відгуками: 7

“Низький бюджет“