3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі
Івано-Франківська область Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Fontush Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Сервіс на вищому рівні свіжа, чиста, біла білизна. Номер прибраний, ні про які деталі нагадувати не довелось. Все необхідне для комфортного розташування наявне. Зручне розташування. Адміністрація привітна і уважна. Відміння якість за свої гроші. Дякую, раджу цей готель.“

• Надія Готель Оцінка за відгуками: 9

“Сніданок персонал“

• Глемпінг Де Вайб (devibe-vorokhta) Оцінка за відгуками: 9

“Прокидатися і засинати дивлячись на гори неперевершено! Місце відпочинку для тих, хто хоче відпочити від метушні. Дуже уважний персонал!!! Сніданок такий, що на цілий день вистачає!“

• Міні-готель Осколок Довбуша Оцінка за відгуками: 10

“Дякуєм за відпочинок. Сподобалось зручне розташування отелю,чисто і комфортно.“

• Hotel&Restaurant Premium Club Оцінка за відгуками: 10

“Відпочинок у готелі дуже сподобався. Комфортно, затишно, тихо та спокійно. Сніданки та обіди смачні і на будь-який смак. Басейн теплий, чистий. Персонал приємний, привітний та професійний. Із задоволенням повернемося знову.“

• Альпін Готель Оцінка за відгуками: 9

“Дуже сподобався готель , ввічливий персонал , затишні номери . Гарне місцерозташування.“

• Premier Оцінка за відгуками: 9

“Все добре) сім'ї сподобалось, а це найголовніше. І наступний раз можна впевнено сюди приїхати. Дівчата на рецепції просто бжілки -все встигають . Розміщення 5+ навіть в пішій доступності є куди сходити (з дитиною і собачкою). Краєвид з номера є, гори)і з нашого ще було видно міст жд і це по своєму атмосферно і красиво. Так коли поїзд їде його чутно але закрити вікна і все (шумоізоляції норм) хоча вночі відкривали вікна і нам не заважало. Сніданки-є вибір, дитина голодною не була)басейн дитині сподобався .Висновок цього : я б з задоволенням ще раз тут зупинився.“

• Ehostel360 Оцінка за відгуками: 8

“Апартаменти мають досить хороше розташування. Кімнати світлі та чисті. Є всі необхідні меблі. Дві ванні кімнати. На кухні окрім холодильника, мікрохвильова піч і кавова машина. Господарі навіть частують чаєм та печивом. Однозначно рекомендую.“

• SPA Resort HeRICH Оцінка за відгуками: 8

“Третій раз обираємо ваш готель! Подобається ваш розвиток і зміни, так тримати! Просторі і світлі номери, смачний сніданок, басейни, чан... Привітний персонал і чистота! Дякую вам!“

• Elena Spa Resort Оцінка за відгуками: 10

“Дякуєм за чудовий відпочинок. Чудовий отель,привітний персонал,дуже чисто і смачно.“