2. Horvátország hotelértékelések
  3. Isztria nyaralóértékelések
Isztria Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Apartments Miriana Értékelési pontszám: 5

„Elhelyezkedése a város bejárásához jó és könnyen megközelíthető a városba érkezve. Szép gondozott a kert. Parkolás megoldott a ház mellett.”

• Bakovic Értékelési pontszám: 10

„Rendben volt”

• Apartments Tijana Értékelési pontszám: 8

„Csendes környék, csak lakóházakkal és nyaralókkal, a szállás utcájában szinte semmi forgalom nincs. Kényelmes ágy, 10 perc séta az óváros és a tengerpart. Van saját parkoló. Öszességében jó kis szállás, akár hosszabb tartózkodáshoz is jó lehet.”

• Apartment Riva sea view Értékelési pontszám: 8

„A szállás nagyon jó elhelyezkedésű, közel a belváros, üzletek, éttermek és a strand. Nagyszerű a parkolás a mélygarázsban (ez nagy pozitívuma a szállásnak és itt még a kerékpárjainkat is el tudtuk helyezni). Kényelmes, hogy van lift az épületben. Csodálatos a kilátás, tágas és jól berendezett lakás (klímák, törölköző szárító, mosógép, kényelmes ágy)m Csak egy porszívó és egy mosogatógép hiányzik a tökéletességhez! Evelin nagyszerű vendéglátó, mindenben készségesen segített, mindig elérhető. Nagyszerű és rugalmas a be- és kijelentkezés!”

• Cardo Apartments Értékelési pontszám: 10

„Szép modern tiszta apartman az óváros kellős közepén, az egyik történelmi főutcában. Kényelmes ágy, az ablakok nagyon jól szigetelnek, így csendes az éjszaka. Mivel történelmi belvárosban van, így egy külső parkolóból golfkocsival visznek be, ez megszokott az ilyen óvárosokban. Kedves, barátságos, segítőkész személyzet. Csodálatos kis város, nagyon jól éreztük magunkat. Bátran ajánlom mindenkinek!”

• Apartment Vesna 1642 Értékelési pontszám: 10

„Csak ajánlani tudom. Nagyon rendesek a tulajok. A ház közel van a Centrumban található néznivalokhoz.”

• Apartments Milkana Értékelési pontszám: 10

„Fantasztiks kilátás volt a hálószoba, és a nappali erkélyéről! A tenger csillogását láttk, és a nyüsgást az óvárosban. Csodálatos élményt adott ez nekünk. A lakás takaros, tiszta és felszedrelt volt.”

• Milena Értékelési pontszám: 8

„Elhelyezkedés”

• Apartman Vanja Értékelési pontszám: 9

„Kényelmes, tágas”

• Appartamenti Clara Értékelési pontszám: 10

„Szinte mindennel elégedettek voltunk.”

Isztria 30 legjobb nyaralója

421 378 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán