2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
Ostrov Hvar Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Spila Beach Apartments Priemerné hodnotenie: 5

„Čiste nadherné more, výhľad úžasný . Príjemná ubytovateľka.“

• Labranda Senses Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Nie je čo vytknúť, čistota, strava,personál, super. Ďakujeme za príjemný pobyt. Nech sa Vám darí udržať kvalitu služieb. Bolo nám cťou.“

• Beachfront Apartment Jelsa Priemerné hodnotenie: 10

„Prekrásne miesto, veľmi pekný a čistý apartmán. Krásny výhľad na more a mesto. A hlavne veľmi milá a ochotná domáca pani. Zatiaľ najlepšie čo som v Chorvatsku za takúto cenu dostal. Velmi dobre vybavená kuchyňa. Vrelo odporúčam, my sa sem vrátime určite.“

• Apartmani Zlatarić Priemerné hodnotenie: 10

„Asi najlepšie ubytovanie čo sme v Chorvátsku mali.Apartmán bol čistý, bolo v ňom všetko čo človek na dovolenke potrebuje, krásne zariadené vrátane doplnkov, vonkajší gril a posedenie, terasa s krásnymi kvetmi, plne zariadená kuchyňa vrátane toastovača, chladničky, mrazničky, elektrického šporák, kávovaru, lehátka na terase, práčka, len pár metrov uličkou na pláže k moru, kúsok pešo do krásneho historického mesta Stari Grad s kopou dobrých reštaurácií a barov, kúsok do obchodu. Pani domáca bola skvelá privítala nás s dobrým vínko v chladničke, džúsom a vodou, nechala nám tam aj kávu, krekry, olivový olej, koreniny, poradila nám kde dobre lacno nakúpiť, dala nám darčeky ako likér z fíg, levanduľa olej, sáčok s levanduľa, mydielko, vínko, bola veľmi milá, ústretová a stále k dispozícii. Super lokalita blízko mora, blízko historického mesta a blízko reštaurácií aj obchodov či pekární. Na pláž bola sprcha zdarma, na paddleboarde sme sa dokázali preplatiť na súkromné pláže, či nuda pláže. Všetko bolo super a blízko. Hostiteľka bola super a rozhodne by mala patriť medzi super hostiteľov.“

• Apartments Marinko Priemerné hodnotenie: 10

„Majitelia uplne super, ústretoví, všetko čistučké a nové, veľké plus je že sú česky hovoriaci.“

• Maslina Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Toto bol jeden z najlepších hotelov na svete, kde som bol. Úžasní personál, skvelé služby a starostlivosť o hotelových hostí. Jednoducho úžasné“

• Apartments Tamar Priemerné hodnotenie: 9

„Pekné ubytovanie v krásnom prostredí kúsok od pláže. Parkovanie v garáži. Ubytovanie má aj bazén, čo bolo príjemné spestrenie pobytu. Veľmi milý pán domáci“

• Apartments Buljevic Priemerné hodnotenie: 8

„Blízko do centra, mali sme možnosť odkladať bicykle vonku pri plote. Parkovanie pred apartmánom. Výborné trasy na bicykel, blízke čisté pláže, borovicové lesy.“

• Fontana Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Blizkost plaze ubytovanie strava“