2. Comentarii despre hoteluri în Danemarca
  3. Comentarii despre hoteluri în Hovedstaden
Hovedstaden Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Danhostel Copenhagen City & Apartments Scor din comentarii: 10

„Multe...”

• Scandic CPH Strandpark Scor din comentarii: 9

„Camera spațioasă, curata cu priveliște spre mare. Hotelul este curat . Mic dejun excelent.”

• Cabinn Copenhagen Scor din comentarii: 10

„Nu am servit micul dejun la hotel. locatia a fost super , foarte aproape de gara , de moll,”

• „Foarte curat. Personal amabil. Aproape de port. Mic dejun delicios. Cafeaua foarte buna.”

• Cabinn City Scor din comentarii: 9

„Locația excelentă, aproape de gara , de centrul vechi si de multe obiective. Camera mică dar dotată cu cele necesare și foarte curată. Patul și pernele confortabile.”

• „Este un hotel nou, elegant, cu un design modern, plăcut ochiului. Personalul este amabil, disponibil pentru orice informatie. Am apreciat ca s-a facut curatenie in fiecare zi. Am avut o camera cu o priveliste frumoasa. Produsele de îngrijire din baie sunt de calitate superioară, cu arome plăcute și acțiune delicată asupra pielii. Hotelul se afla langa magazinele Lidl si Netto, la cateva minute de mers pe jos de metro sau de statia de tren. De la hotel pana la Mica Sirena am facut 30 de minute pe jos.”

• Urban House Copenhagen by MEININGER Scor din comentarii: 9

„Aproape de centru, curat. locker (contracost) unde puteai sa lasi bagaje inainte sau dupa check-in/out :)”

• a&o Copenhagen Sydhavn Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• Hotel Bella Grande Scor din comentarii: 10

„Locația, la nici 5 minute de mers pe jos de Tivoli, personalul amabil, micul dejun simplu dar gustos și de calitate, camerele confortabile și silențioase.”

• „Camera spațioasă, lift, restaurant superb, personal foarte amabil.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Hovedstaden