2. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
Οτ-Σαβουά Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Les Terrasses Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το πρωϊνό στο ξενοδοχείοπροσφερόταν σε μια πολύ όμορφη αίθουσα με θέα την αυλή , και αν και η ποιότητα αυτ'ών που προσφερόταν ήταν καλή νομίζω ήταν αρκετά υπερτιμημένο στα 14 ερώ ανα ατομο !»

• Centre Jean XXIII Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η θέα από το δωμάτιο ήταν μοναδική,το δωμάτιο καθαρό,κοντά σε στάση λεωφορείου, αξιοπρεπέστατο πρωινό.Το συστήνω ανεπιφύλακτα»

• hotelF1 Thonon Les Bains Est Βαθμολογία σχολίων: 1

«Η τιμή.»

• Mercure Annecy Centre Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το πρωινό ήταν πλούσιο κι ικανοποιητικό. Το προσωπικό ευγενέστατο κι εξυπηρετικό. Πήγα με το σκυλάκι μου για μια διανυκτέρευση και περάσαμε τέλεια.»

• Hôtel La Grange d'Arly Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία είναι φοβερή, δίπλα στο κέντρο, 3' περπάτημα. Οι χώροι του ξενοδοχείου πολύ ζεστοί και με όμορφη ατμόσφαιρα. Το προσωπικό είναι ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει σε όλα. Το δωμάτιο μας (τρίκλινο) ήταν ευρύχωρο και πολύ καθαρό. Το πρωινό ήταν πλούσιο και πολύ γευστικό. Υπάρχει και χώρος αποθήκευσης για τα σκι.»

• Hôtel Continental Βαθμολογία σχολίων: 7

«Τοποθεσια»

• Hôtel du Nord Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία πάρα πολύ καλή. Κοντά στο σταθμό τρένου και λεωφορείων , όπως επίσης και κοντά στην παλιά πόλη. Το προσωπικό της ρεσεψιόν πολύ ευγενικό. Ειδικά η κυρία στην ρεσεψιόν ευγενέστατη. Όταν της είπα ότι το δωμάτιο που μου είχε δώσει είχε φασαρία μου έκανε αλλαγή.»

• Allobroges Park Hôtel Βαθμολογία σχολίων: 9

«ΗΣΥΧΟ, ΚΑΘΑΡΟ, ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΙΟ, ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ !»

• Les Gourmets - Chalet Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τέλεια τοποθεσία μιας και ήταν σε κεντρικό σημείο του Chamonix. Πολυ καθαρό, άνετο και "ζεστό" δωμάτιο.»

• Hébé Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«ΠΟΛΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟ, ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΛΕΟΦΩΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΑΙΝΟ, ΜΟΝΤΕΡΝΟ, ΗΣΥΧΟ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ΔΙΑΜΟΝΗ, ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ, ΑΙΣΘΗΣΗ ΗΡΕΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΑΥΣΗΣ, ΩΡΑΙΑ ΘΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, ΔΥΝΑΤΟ wifi»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Οτ-Σαβουά

βάσει 324.367 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com