2. Естония отзиви за хотели
  3. Harjumaa отзиви за хотели
Harjumaa Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Center Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко е много удобно,топло чисто персоналът е любезен Препоръчвам“

• Ecoland Hotel Оценка от отзивите: 3

„Само стаята, всичко друго е, зле!“

• Taanilinna Hotell Оценка от отзивите: 7

„Хотелът се намира на 2 минути от централната улица в Стария град. Стаята ни беше просторна и чиста.“

• Bern Boutique Hotel Оценка от отзивите: 8

„Местоположение , тишина в номерах“

• Hestia Hotel Ilmarine Оценка от отзивите: 10

„Много чиста стая и баня, с всички удобства, от които имахме нужда. Леглото и възглавниците много ми харесаха :) Доволни сме от закуската. Имаше възможност за използване на фитнес, но след обиколките през деня нямахме сили, все пак дните в Талин са доста дълги :) Нямаме никакви забележки. Хотелът е в близост до стария град и забележителностите. Доста обикаляхме и не ни се наложи да използваме градски транспорт. Полетът ни закъсня и кацнахме около полунощ. Нямаше градски транспорт и взехме такси от чакащите пред терминала.До хотела ни струваше около 13 евро Престоят ни в Талин беше много приятен и интересен.“

• Bern Boutique Hotel Оценка от отзивите: 8

„Местоположение“

• Hestia Hotel Europa Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е малко старомоден, сравнително чисто, намира се на около 10-15 минути пешеходно разстояние от центъра и на около 2-3 минути от фериботния терминал. Любезен персонал. За закуска имаше голям избор.“

• Park Inn by Radisson Central Tallinn Оценка от отзивите: 10

„Хотела е на много добро местоположение близо до стария град и пристанището. Персонала беше много любезен. Престоя ни беше чудесен ще посетим хотела отново.“

• Godart Rooms Guesthouse Оценка от отзивите: 9

„Просторна светла стая в сърцето на стария град. Има възможност за съхранение на багажа след напускане. Чудесна и бърза комуникация с хоста. Чудесна цена!“

• Radisson Collection Hotel, Tallinn Оценка от отзивите: 10

„Чистота и местоположение“