2. Estonsko hodnocení hotelů
  3. Estonsko hodnocení hotelů
Gulf of Riga Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Wasa Resort Hotel, Apartments & SPA Průměrné hodnocení: 9

„Hotel je moc pěkný, wellness je krásně zařízený. Parkování před hotelem zdarma. Snídaně v ceně.“

• Meri Seaside Hotel & SPA Průměrné hodnocení: 8

„Krásný výhled na hrad.“

• Hotel Jurmala Spa Průměrné hodnocení: 9

„v ceně ubytování vstup zdarma do welness 2.5 hodiny v den prijezdu a odjezdu. sleva do restaurace“

• ESTONIA Medical Spa & Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování jsme si vybrali kvůli místním lázním (spa centrum), které je našeho názoru nejlepší ve městě - Hamam považuji za jedno z nejkrásnějších míst na světě.“

• Baltvilla Průměrné hodnocení: 10

„Byl jsem nadšený. Opravdu krásné místo. Kuchyně naprosto excelentní.“

• Baltvilla Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjemný hotel. Výborná snídaně i večeře. Moc hezké vybavení. Byli jsme moc spokojeni.“

• Alex Maja Průměrné hodnocení: 8

„Kdo má rád nádech starých časů, bude tu spokojen. Pokojíček jako u prababičky, najdete tu malé milé, úsměvné a překvapivé drobnosti, super pohodlná postel, parkování u objektu zdarma, snídaně s domácími regionálními produkty, pobyt jsme si užili. přestože je vše již staršího data, je zde čisto.“

• Ekesparre Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Nejlepší ubytování, které jsme na naší cestě měli. Vše bylo naprosto perfektní. Velmi doporučuji“

• RIJA Eiropa Hotel Jurmala Průměrné hodnocení: 9

„Nemohu hodnotit tento hotel, protože nás nemohli kvůli technickým potížím ubytovat, ale obratem nám zajistili ubytování v nedalekém hotelu.“

Gulf of Riga – 30 nejlepších hotelů